Pronájem bytu 3+1 bez realitky

Na Struze, Olomouc - Lazce, Olomoucký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/439796
Pronájem bytu 3+1, 100 m² bez realitky, Na Struze, Olomouc - Lazce, Olomoucký kraj, hlavní foto
Cena:
12.000 Kč + 3.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Chcete bydlet v historickém centru Olomouce? V domě se zahradou? V pokojích s parketami? Hledáme příjemný pár, který ocení bydlení v klidné vilové čtvrti, pět minut chůze od Horního náměstí. Byt 3+1 se nachází v 1. poschodí rodinného domu. Jeden z pokojů má balkon s výhledem do zahrady, menší balkon z chodby má výhled do ulice. Byt tvoří vstupní hala, tři...
Chcete bydlet v historickém centru Olomouce? V domě se zahradou? V pokojích s parketami? Hledáme příjemný pár, který ocení bydlení v klidné vilové čtvrti, pět minut chůze od Horního náměstí. Byt 3+1 se nachází v 1. poschodí rodinného domu. Jeden z pokojů má balkon s výhledem do zahrady, menší balkon z chodby má výhled do ulice. Byt tvoří vstupní hala, tři pokoje, kuchyň, koupelna a samostatné WC. Byt je částečně vybaven, v kuchyni je k dispozici plynový sporák a lednice, v koupelně pračka. Vítáme celoroční užívání zahrady. Před domem lze parkovat. Preferujeme osobní jednání, pokud Vás tedy náš izerát zaujal, prosím pište na majhouse@seznam.cz.
zobrazit celý popis
Would you love to live in Olomouc historical centre? In a house surrounded by a garden? In rooms with parquet floor? We are looking for a nice couple/single who will appreciate living in a quiet villa quarter located five-minute walk from the main Olomouc square. The flat is on the first floor, one room offers a balcony with garden view, another smaller balcony views the street. The is a hall,...
Would you love to live in Olomouc historical centre? In a house surrounded by a garden? In rooms with parquet floor? We are looking for a nice couple/single who will appreciate living in a quiet villa quarter located five-minute walk from the main Olomouc square. The flat is on the first floor, one room offers a balcony with garden view, another smaller balcony views the street. The is a hall, three rooms, kitchen, bathroom and separate toilet in the flat. It is partly furnished, equipped with gas stove, fridge, washing machine. Garden can be used all over the year, parking place available in front of the house. We speak English, prefer personal contact, so if you are interested, send a message to majhouse@seznam.cz.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
439796
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
100 m²
cena:
12.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více