Prodej bytu 2+1 bez realitky

Petřínská, Plzeň, Plzeňský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/439870
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 603 866 577

Popis inzerátu

BYT 2+1 o velikosti, 52,6 m2
Petřínská 751/1, PLZEŇ

Byt je hezký, světlý a útulný. Nachází se ve zvýšeném přízemí a prošel kompletní rekonstrukcí v r. 2010, kdy byly všude (kromě koupelny a kuchyně) instalovány plovoucí podlahy včetně kompletní výměny podlahového podloží, byl proveden kompletně nový rozvod elektrického vedení, rozvody vody a odpadů –...
BYT 2+1 o velikosti, 52,6 m2
Petřínská 751/1, PLZEŇ

Byt je hezký, světlý a útulný. Nachází se ve zvýšeném přízemí a prošel kompletní rekonstrukcí v r. 2010, kdy byly všude (kromě koupelny a kuchyně) instalovány plovoucí podlahy včetně kompletní výměny podlahového podloží, byl proveden kompletně nový rozvod elektrického vedení, rozvody vody a odpadů – plast, kompletní rekonstrukce koupelny, kompletní rekonstrukce zdiva a stropů v celém bytě (kromě kuchyně), nové dveře – masiv včetně obložek - masiv (kromě vchodových). Z obývacího pokoje do kuchyně – posuvné dveře - masiv. V chodbě je spousta úložného prostoru v podobě vestavné skříně s nástavci, včetně menšího stropního úložného prostoru. Koupelna a WC jsou odděleny. V koupelně je rohová vana, obvod koupelny kopíruje menší odkládací rampa. Z důvodu dostupnosti alespoň části denního světla, bylo na stěně do kuchyně, pod stropem, vytvořeno falešné okno. K bytu náleží sklepní kóje – zděná s dřevěnými dveřmi na petlici s visacím zámkem.

Byt se prodává včetně zařízení:
• v pokoji – vestavná skříň, dva psací stolky vč. kontejnerů, osvětlení
• v obývacím pokoji – vestavná skříň s výklopným držákem na ramínka, malá komoda s 12 šuplíčky, sedací souprava 3+2+1, počítačový stolek, sklápěcí postel, LCD televizor zabudovaný na zdi, audio technika vč. zabudovaných reproduktorů v místnosti, osvětlení
• v kuchyni – jídelní stůl - masiv, kuchyňská linka – masiv (15 let stará), lednice, mikrovlnná trouba, osvětlení
• v chodbě – vestavná skříň, velké nástěnné zrcadlo
• v koupelně – skládací nástěnný sušák na prádlo

Dům prošel v r. 2012 kompletní rekonstrukcí (všude plastová okna, zateplení + fasáda, oprava střechy, výměna vchodových dveří). V domě není výtah, takže v tomto směru nejsou vysoké náklady na údržbu a opravy. Celkové měsíční náklady na byt (fond oprav, odvoz odpadu, zálohy na topení, zálohy na vodné, stočné, poplatek na úklid spol. prostor, poplatek za vedení účetnictví, poplatek za správu domu) ve výši 3.425,00Kč/měs. včetně poplatku za televizi a radio. Plyn 340,00Kč/měs., elektřina 490,00Kč/měs. Internet a kabelová televize – UPC 500,00Kč/měs. Anténa je společná – zdarma.
Jedná se o jedno-vchodový dům, tudíž je společenství vlastníků složeno pouze z vlastníků tohoto vchodu (15 bytových jednotek). Všichni vlastníci bytů spolu velmi dobře vychází.
V suterénu domu je místnost pro uložení kočárků a kol, prádelna (již se nepoužívá), místnost určená k mandlování (již se nepoužívá, je bez mandlu), tzv. společenská místnost pro potřeby vlastníků bytů (schůze, porady atd.) a velkou výhodou je i dílna, která je k dispozici všem vlastníkům. V domě se dbá na bezpečnost a je zde udržován pořádek úklidovou službou.
Prostředí:
Byt se nachází v krásném prostředí okrajové části obytné zóny rodinných domů, ale zároveň v dosahu MHD:
zastávka Brojova - tramvaj č. 2 ( 1 min.),
zastávka Petřínská - trolejbus č. 12 + autobus Plzeň → Lhůta (5 min.),
zastávka Pošta Francouzská – autobus 30,29 (8 min.),
zastávka Slovany (nám. M. Horákové) – autobus č. 22,23,29,30,31,51 + tramvaj č.1 + trolejbus č. 10,13 (14min.)
V blízkosti je i Městská poliklinika Slovany (8 min.), OC Galerie Slovany (Dvořák) (7 min.), a velké parkoviště u KB a ÚMO Slovany. Relaxační a sportovní vyžití - v blízkosti je park Homolka, park Chvojkovy lomy, bazén Slovany, bowling Sladovnická. V dosahu je i sportoviště pod Vodárnou, sportovní a relaxační areál Na Ostrově v Božkově.
V klidné zóně vnitrobloku, jsou parkovací místa, pískoviště a prolézačky pro děti, prostory pro věšení prádla.

Byt je po vyřízení všech kupních záležitostí, ihned k nastěhování. Daň z převodu nemovitých věcí hradí prodávající, právní služby včetně úschovy notáře - hradí prodávající.

Kupní cena včetně veškerého uvedeného příslušenství → 2.299.000,00Kč.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
439870
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
53 m²
cena:
2.299.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
C
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 603 866 577
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více