Pronájem nebytového prostoru 270 m² bez realitky

Sokolovská, Praha - Libeň

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nebytový prostor kolaudovaný jako kavárna, bar (možné provozovat jako prodejna, obchod). Prostor po kompletní rekonstrukci situovaný v přízemí a suterénu domu, samostatný vstup z ulice. Propojení s domem přes suterén chráněno mříží na elektrický spínač. Funkční vzduchotechnika, elektrorozvody, rozvody vody, podlahy keramická dlažba, v přízemí i v suterénu WC....
Nebytový prostor kolaudovaný jako kavárna, bar (možné provozovat jako prodejna, obchod). Prostor po kompletní rekonstrukci situovaný v přízemí a suterénu domu, samostatný vstup z ulice. Propojení s domem přes suterén chráněno mříží na elektrický spínač. Funkční vzduchotechnika, elektrorozvody, rozvody vody, podlahy keramická dlažba, v přízemí i v suterénu WC. Vytápění domovní kotelnou (rozvody, radiátory), teplá voda – vlastní zdroj – elektrický bojler, podružný vodoměr. Plocha celkem 270 m2, provozovna v přízemí 109,4 m2 a suterénu domu 101,2 m2 + 60,8 m2, možné využít část dvorku cca 30 m2 a komoru ve dvoře 5 m2.
K pronájmu možné ihned. Dopravní dostupnost - TRAM a METRO Palmovka, Invalidovna.
Při podpisu nájemní smlouvy složí nájemce k rukám pronajímatele kauci v hotovosti ve výši 60 000,- Kč. Kauce je vratná při ukončení nájemního vztahu.
Nájemné nezahrnuje zálohy za vytápění prostor a spotřebu vody, které jsou účtovány podle došlých faktur, v celkové výši cca 6 000,- Kč měsíčně (výše záloh bude nastavena podle charakteru využití prostoru). Spotřebu elektrické energie hradí nájemce po převodu měřícího zařízení přímo dodavateli energie.
REALITNÍM MAKLÉŘŮM NEODPOVÍDÁM !!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
270 m²
cena:
30.000 Kč
poplatky:
6.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více