Prodej domu 4+1 bez realitky

Krhanická, Praha - Kamýk

7.750.000 Kč

Popis

Prodám RD se samostatnou garáží nacházející se na pozemku o výměře 674 m2.
Dům se skládá ze dvou podlaží. Přízemí tvoří zádveří a prostorná hala, ze které se lze dostat do 2 pokojů, kuchyni, WC, spíže. V 1. patře se nachází další 2 pokoje, koupelna, bývalá prádelna, terasa. Oba patra jsou propojena širokými dřevěnými schody, zeď u schodiště zdobí původní vitrínová skla. V pokojích jsou parkety. Půda je prázdná a lze na ni dostavět další místnost. Dům je taky částečně podsklepen. Na pozemku je k dispozici vlastní studna, jinak je dům také připojen k vodovodu. V domě je rovněž zavedená elektrická energie.

Dům byl vystavěn v 30. letech , je v původním stavu a je určen k rekonstrukci. Jsou tam možnosti jak dům rozšířit a dostavět bydlení v půdním prostoru. Zahrada je prostorná, lze ji uvelebit podle vlastního přání (momentálně tam rostou jehličnany a ovocné stromy). Mezi čelní stranou domu a ulicí je ještě předzahrádka.

Velkou výhodou je umístěni nemovitosti v lokalitě, která je velmi oblíbená Pražany k bydlení – klidné prostředí, není slyšet hluk z rušných silnic. Přitom veškerá občanská vybavenost je přímo buď v téže, anebo v sousedních ulicích - MŠ, ZŠ, gymnázium, supermarket, poliklinika, dětská hřiště, restaurace apod. Pro milovníky procházek jsou v nedaleké blízkosti parky. Dobře je řešená i dopravní možnosti: v pěší dostupnosti MHD a v 12 minutách autobusem je metro Kačerov. (Pokud se realizuje plánovaná stavba metra D, tak to bude velké plus pro nové majitelé domu). Autem se lze mimo jiné napojit na Pražský okruh.

Cena je k jednání.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 440055
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 4+1
Plocha 674 m²
Cena: 7.750.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Kamýk
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

9 173

Aktivních inzerátů
bez provize

14 451

Realizovaných obchodů
tento rok

706 820 332 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 4+1 bez realitky

7.750.000 Kč