Pronájem domu 4+1 bez realitky

Zahradní, Malé Kyšice, Středočeský kraj

15.000 Kč + 3.000 Kč

Popis

Nabízíme k pronájmu částečně zděný, částečně dřevěný rodinný dům. V roce 2012 zde bylo vybudováno ústřední topení s plynovým kotlem a krbovými kamny s výměníkem. Dům je částečně zařízený. V přízemí domu je WC se sprchovým koutem, koupelna s vanou, jídelna, kuchyň, obývací pokoj s krbovými kamny a menší ložnice. V prvním patře se nachází velká ložnice a pracovna s novou dřevěnou podlahou. Nejstarší okna v jídelně budou letos vyměněna za nová dřevěná. Voda je z vlastní studny a z vodovodu.
Dům má velice příjemnou zahradu velkou skoro 1000 m2 se vzrostlými stromy a kolem celého plotu je zeleň. V létě určitě oceníte bazén. Na zadní části zahrady je jezírko, kde můžete mít rybičky. Vychovaný pes nám nevadí. Je zde připojení k internetu v ceně nájmu. Vedle obytné budovy jsou skladové prostory, které jsou částečně k dispozici i nájemcům.

Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce.

Vratná kauce je 30 000 Kč.

Malé Kyšice se stávají stále oblíbenější pro svou blízkost Praze (půl hodiny autem na Zličín či Hradčanskou) i Kladnu a zároveň krásnému, klidnému prostředí uprostřed lesů. Jezdí sem i přímé autobusy z Prahy Hradčanské, Kladna, Berouna a s přestupem se dostanete i na Zličín. Dům je na kraji vesnice u lesa. V Malých Kyšicích jsou potraviny, školka, hospoda a dobrá restaurace s celoročním provozem. Malé Kyšice jsou na hranici CHKO Křivoklátsko, díky čemuž je zde velmi čistý vzduch.

V případě, že byste se na něco chtěli zeptat, nebo si domluvit prohlídku, budu rád, když mě kontaktujete na 777 845 035 nebo stepfrk@volny.cz Štěpán Frk (spolumajitel).
Prohlídku můžete spojit s procházkou po okolních lesích.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 440203
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 4+1
Plocha 122 m²
Cena: 15.000 Kč
Poplatky: 3.000 Kč
Město: Malé Kyšice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

9 173

Aktivních inzerátů
bez provize

14 451

Realizovaných obchodů
tento rok

706 820 332 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem domu 4+1 bez realitky

15.000 Kč + 3.000 Kč