Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Pavlovská, Červený Újezd, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/440236
Pronájem nebytového prostoru 55 m² bez realitky, Pavlovská, Červený Újezd, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
6.500 Kč + 2.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu budovu cca 55 m² 11,65d x 3,30v) v průmyslové zóně v obci Červený Újezd, okres Praha-západ. Garáž stojí v uzavřeném areálu. Je ji možno využít na sklad, výrobu případně i jinou činnost. Budova má samostatný vchod a dvoukřídlá vrata (3 .50š x 3,0v). Má plynové vavky,také ke Garáži možnost pronájmu kanceláře 16 m2. Budova je střežena...
Nabízíme k pronájmu budovu cca 55 m² 11,65d x 3,30v) v průmyslové zóně v obci Červený Újezd, okres Praha-západ. Garáž stojí v uzavřeném areálu. Je ji možno využít na sklad, výrobu případně i jinou činnost. Budova má samostatný vchod a dvoukřídlá vrata (3 .50š x 3,0v). Má plynové vavky,také ke Garáži možnost pronájmu kanceláře 16 m2. Budova je střežena alarmem a bezpečnostní službou. Celý areál má uzavíratelnou bránu a vjezd do něj je přímo z hlavní silnice. Po dohodě je možnost využívat vysokozdvižný vozík a taktéž přilehlé venkovní prostory. Parkování vozidel je zajištěno uvnitř areálu. Budova se nachází 5km od dálnice D6 na výjezdu Jeneč nebo Unhošť. Z dálnice D5 je to 8km od vjezdu Rudná nebo 10km z výjezdu Chrášťany. Na hranice Prahy je to 11km. Kladno je 8km. Do obce jezdí MHD od stanice metra Zličín. Nabízíme i možnost pronájmu skladového prostoru v sousední budově.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
440236
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
55 m²
cena:
6.500 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více