Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Tyršova, Kladno, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/440403
Pronájem nebytového prostoru 428 m² bez realitky, Tyršova, Kladno, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
45.000 Kč + 7.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu prostory v domě čp. 1830 ulice Tyršova, Kladno. K nájmu je celý objekt a to jedinému subjektu, neboť všechny prostory jsou propojené. V přízemí je otevřená hala o výměře 308 m² s velkými dvoukřídlými vstupními dveřmi, původně projektované pro autosalon, který zde v minulosti fungoval. V 1. patře je zázemi o výměře 95 m² a zároveń je zde i...
Nabízíme k pronájmu prostory v domě čp. 1830 ulice Tyršova, Kladno. K nájmu je celý objekt a to jedinému subjektu, neboť všechny prostory jsou propojené. V přízemí je otevřená hala o výměře 308 m² s velkými dvoukřídlými vstupními dveřmi, původně projektované pro autosalon, který zde v minulosti fungoval. V 1. patře je zázemi o výměře 95 m² a zároveń je zde i malý suterén o vyměře 25 m² - vhodný při provozování gastro, například pro uskladnění sudů s nápoji. Celý objekt je možné využít na showroom nebo prodejnu se zázemím, banku či pojišťovnu, lékárnu atd. K nájmu IHNED. Majitel nemovitosti, ne RK!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
440403
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
428 m²
cena:
45.000 Kč
poplatky:
7.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více