Prodej domu Ostatní bez realitky

Havlíčkova, Teplá, Karlovarský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/440416
Prodej domu 216 m² bez realitky, Havlíčkova, Teplá, Karlovarský kraj, hlavní foto
Cena:
4.600.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám rodinný dům k trvalému bydlení v Teplé, okres Cheb. Město Teplá leží 15 km od Mariánských Lázní, cca 45 km od Chebu, Plzně a Karlových Varů a cca 25 km od hranic s Německem.
Dům stojí v krásném čistém prostředí Tepelské vrchoviny na klidném místě kousek od náměstí. Jsou zde prostory k bydlení i pro více rodin, nebo k podnikání popř. zřízení...
Prodám rodinný dům k trvalému bydlení v Teplé, okres Cheb. Město Teplá leží 15 km od Mariánských Lázní, cca 45 km od Chebu, Plzně a Karlových Varů a cca 25 km od hranic s Německem.
Dům stojí v krásném čistém prostředí Tepelské vrchoviny na klidném místě kousek od náměstí. Jsou zde prostory k bydlení i pro více rodin, nebo k podnikání popř. zřízení menšího penzionu. Ve městě je městský úřad, kulturní a informační centrum s knihovnou, školka, škola, zdravotní středisko, lékárna, pečovatelský dům pro staré občany, pošta, obchody s potravinami a dalším sortimentem, nádraží s pravidelným vlakovým spojením do Karlových Varů a Mariánských Lázní a autobusovým spojením do M. Lázní a okolních obcí. Cca 1 km od města se nachází národní kulturní památka Klášter premonstrátů Teplá s veřejně dostupným parkem, za ním cca 1,5 km kemp Betlém, obojí dostupné z Teplé pěšky či na kole po udržované cyklostezce.
Dům je patrový má obytnou část s obyvatelným podkrovím a nebytovými prostory. Vstupní část z ulice do zahrady je zděná s velkou dřevěnou obloukovou bránou, což zajišťuje plné soukromí a tiší případný hluk aut z ulice. Za bránou je vpravo obytná část domu. Přízemí je ve fázi rekonstrukce, dispozičně byt 2+1, je zde také kotelna s obloukovou klenbou, kotel na tuhá paliva a plynový kotel, kterým je dům vytápěn, dále el. bojler na ohřev vody. V prvním patře je byt 4+kk s obyvatelným podkrovím. Je zde velký otevřený obývací pokoj s krbem, dřevěnými schody do podkroví, kuchyňský kout, ložnice a dva další pokoje, velká čtvercová chodba, koupelna, samostatné WC a komora s přípojkou na pračku. Podkroví nad bytem je využíváno jako ubytování pro hosty, pracovna, sušárna a úložiště pro sezónní věci.
Další část, která přiléhá k obytné části domu jsou nebytové prostory velké a malé dílny + WC a malý sklep. Z velké dílny je vstup do patra, ze kterého je možné zrekonstruovat garsonku nebo ho použít k jiným účelům (tělocvična, atelier atp.).
Za domem pokračuje v celé šíři pozemku zahrada (západní směr), jejíž dominantou je vysoký komín z červených cihel přistavěný ke zdi domu, který původně sloužil jako topeniště vypalovací pece na kachle pro kachlová kamna. Pec zde již nestojí, ale komín má skvělý tah a je využíván jako venkovní krb s krytým posezením. Lze v něm i udit. Na konci zahrady stojí stodola, která potřebuje rekonstrukci. Na pravé straně zahrady je místo plotu vystavěna zeď s oblouky a červenými taškami. Další prvek pro větší soukromí. Zahrada je udržovaná, slunná, jsou tu dvě jabloně, višeň a špendlík.
Na dvorku je ještě jedna stavba, zděná kůlna, z níž vedou kamenné schody do sklípku s obloukovou klenbou a studánkou se stálou hladinou vody, která nevysychá ani při dlouhotrvajícím suchu. Voda je užitková a lze ji použít na každodenní zalévání v kterémkoliv období roku.
Dům je připojen na veřejnou kanalizaci, má zavedený plyn.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
440416
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
216 m²
cena:
4.600.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více