Prodej domu 3+1 bez realitky

Ročov - Břínkov, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/440906
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Dobrý den. Nabízím k prodeji ojedinělou a luxusní novostavbu domu v CHKO Džbán na Lounsku. Dům byl vybudován ve velmi náročném terénu a samotná výstavba a terénní úpravy trvaly 3 roky. Odměnou je malebné prostředí s úchvatným výhledem do krajiny. Při stavbě bylo použito kvalitních a ojedinělých materiálů, ať už se týká použitého dřeva, kamene nebo...
Dobrý den. Nabízím k prodeji ojedinělou a luxusní novostavbu domu v CHKO Džbán na Lounsku. Dům byl vybudován ve velmi náročném terénu a samotná výstavba a terénní úpravy trvaly 3 roky. Odměnou je malebné prostředí s úchvatným výhledem do krajiny. Při stavbě bylo použito kvalitních a ojedinělých materiálů, ať už se týká použitého dřeva, kamene nebo stavebních a izolačních prvků. Celý pozemek je kaskádovitě odstupňován a oplocen masivním plotem z KB bloku s kovanou výplní. Dům byl v souvislosti s výstavbou v CHKO zkolaudován jako rekreační objekt, umožňuje však pohodlné celoroční obývání. Nemovitost je určena pro ty, kteří mají rádi výjimečnost a luxus, ale zároveň si chtějí užít klid v nádherné přírodě. Veškerá občanská vybavenost v dosahu 5 km.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
440906
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
140 m²
cena:
3.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
B
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více