Pronájem bytu 3+kk, 67 m² bez realitky

Lipnická, Praha - Kyje

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k pronájmu byt v novostavbě z roku 2004 o dispozici 3kk, o celkové ploše 66.98 (59.05 m2 započitatelná plocha, 7.93m2 nezapočitatelná plocha). Ideální pro rodinu s dětmi.

Byt se nachází v žádané lokalitě Prahy 9 - Kyjích v Lipnické ulici. Byt je umístěn ve 4. patře šestipatrového domu. Byt je světlý, orientovaný na jihovýchod. Okna bytu jsou orientována...
Nabízím k pronájmu byt v novostavbě z roku 2004 o dispozici 3kk, o celkové ploše 66.98 (59.05 m2 započitatelná plocha, 7.93m2 nezapočitatelná plocha). Ideální pro rodinu s dětmi.

Byt se nachází v žádané lokalitě Prahy 9 - Kyjích v Lipnické ulici. Byt je umístěn ve 4. patře šestipatrového domu. Byt je světlý, orientovaný na jihovýchod. Okna bytu jsou orientována směrem do atria a tudíž odpadá hluk z dopravy. V domě je hydraulický výtah.

V místě je veškerá občanská vybavenost a také krásné okolí s rodinnými domky a zelení. Výhodou bytu je určitě dopravní dostupnost, stanice metra "B" Rajská zahrada je vzdálena 7 minut pěšky od domu, konečná stanice tramvají Lehovec je vzdálena 10 minut pěšky od domu. 120m před domem je autobusová zastávka "Hutě" - autobusy 186 a 202. Za 2 minuty se dostanete na metro Rajská zahrada a za 4 minuty na metro Hloubětín.

Byt je částečně vybaven: kuchyňská linka se spotřebiči Whirlpool (myčka, kombinováná chladnička s mrazákem, trouba, sklokeramická varná deska), vestavěné skříně v obou ložnicích, a dvě v chodbě, koupelnové na zakázku vyrobené skřiňky, plynový kotel pro vlastní ohřev teplé vody a topení, balkónová markýza, designové hliníkové zaclonové garnýže, možnost přenechání záclon a závěsů. Internet poskytuje UPC nebo Pranet.

Vstup do domu je monitorován čipy a kamerovým systémem. Objekt je střěžen bezpečnostní službou. Byt má bezpečnostní dveře NEXT.

S polu s bytem je možné pronajmout parkovací stání v sousedním domě (Lipnická 1448, 28m od vchodu).

Byt je k ihned k dispozici.

Pronájem pouze pro nekuřáky. V bytě není možné chovat domácí zvířata.

Preferován je dlouhodobý pronájem - byt je k dispozici nasledujících 20 let.

Výše pronájmu je k jednání.

PS: Čerstvě natřená okna a zábradlí na balkóně
zobrazit celý popis
An apartment offered for renting is in new building built in 2004, disposition 3kk, the total area of ​​66.98 (59.05 m2 creditable area, 7.93 m2 unaccounted area). Ideal for families with children.

The apartment is located in an attractive area of ​​Prague 9 - Kyje in Lipnická street. The apartment is located on the 4th floor of a 6 floor house. The apartment is bright, oriented to the...
An apartment offered for renting is in new building built in 2004, disposition 3kk, the total area of ​​66.98 (59.05 m2 creditable area, 7.93 m2 unaccounted area). Ideal for families with children.

The apartment is located in an attractive area of ​​Prague 9 - Kyje in Lipnická street. The apartment is located on the 4th floor of a 6 floor house. The apartment is bright, oriented to the southeast. The windows are oriented towards the atrium and thus eliminates the noise from traffic. The house has a hydraulic lift.

The location has all civic amenities and beautiful surroundings with family houses and greenery. The advantage of the apartment is definitely transportation access, metro station "B" Rajská Zahrada is a 7-minute walk from the house, final tram stop Lehovec is 10 minutes walk from the house. 120 meters in front of the house is a bus stop "Hutě" - buses 186 and 202. 2 minutes to subway station Rajská Zahrada and 4 minutes to subway station Hloubětín.

The apartment is partially furnished: kitchen with Whirlpool appliances (dishwasher, fridge-freezer, oven, ceramic hob), built-in wardrobes in both bedrooms, and two in the hallway, bathroom with custom-made cabinets, gas boiler for heating and hot water, balcony awnings, designed aluminum curtain rails, possibility of leaving curtains. The Internet provided by UPC or Pranet.

Entry to the building is monitored by CCTV and chips. The building is checked by security guards.The apartment has a security door NEXT.

Together with the apartment you can rent a parking space in the neighboring building (Lipnická 1448, 28 meters from the entrance).

The apartment is available immediately.

Rent for non-smokers. It is not possible to keep pets.

A long-term lease is preferred  - the apartment is available for the following 20 years.

The rent is negotiable.

PS: Freshly painted windows and railings on the balcony
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
67 m²
cena:
18.800 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více