Prodej rekreačního objektu 1+1 bez realitky

Horní Břečkov, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/440940
Prodej rekreačního objektu 46 m² bez realitky, Horní Břečkov, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
280.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám chatu o velikosti 1+1 (v katastru nemovitostí vedená jako budova s číslem popisným) umístěné v Národním parku Podyjí, nedaleko hranic s Rakouskem. Zastavěná plocha objektu činní 46 m², pozemek pod chatou je obecní. Nájemné za pozemek je tak nízké, že nebylo obcí vyměřeno. V chatě není zavedena elektřina a voda, odpadní vody svedeny do jímky, vytápět lze...
Prodám chatu o velikosti 1+1 (v katastru nemovitostí vedená jako budova s číslem popisným) umístěné v Národním parku Podyjí, nedaleko hranic s Rakouskem. Zastavěná plocha objektu činní 46 m², pozemek pod chatou je obecní. Nájemné za pozemek je tak nízké, že nebylo obcí vyměřeno. V chatě není zavedena elektřina a voda, odpadní vody svedeny do jímky, vytápět lze kamny na tuhá paliva. Ve vzdálenosti 100 metrů od chaty se nachází rybník a 50 metrů od chaty studánka.Jedná se o jedinou nemovitost postavenou v této oblasti, další nemovitosti se zde stavět nebudou. V okolí obce se nachází turistické i cyklistické trasy, které vedou k významným kulturním památkám i přírodním zajímavostem. Prostředí Národního parku Podyjí je krásným místem pro výlety. V obci Horní Břečkov najdete obchod s potravinami a restauraci. Jedná se o ideální místo k rekreaci a únik z rušného velkoměsta.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
440940
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
1+1
plocha:
46 m²
cena:
280.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více