Prodej rekreačního objektu 6+kk bez realitky

Doubice, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/441329
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

POZOR, ZMĚNA CENY!!! Jedná se o starou podstávkovou chalupu v obci Doubice, kde nyní staví chalupu Karel Gott. Přízemí a patro obytné, půda neobytná, dva staré komíny bez vyvložkování, vytápění kotlem na uhlí a dřevo - ústřední topení + uhelný sporák v kuchyni, voda z vlastní studny, ohřev vody - el. bojler, zastavěná plocha objektu cca 280 m2, plocha pozemku cca...
POZOR, ZMĚNA CENY!!! Jedná se o starou podstávkovou chalupu v obci Doubice, kde nyní staví chalupu Karel Gott. Přízemí a patro obytné, půda neobytná, dva staré komíny bez vyvložkování, vytápění kotlem na uhlí a dřevo - ústřední topení + uhelný sporák v kuchyni, voda z vlastní studny, ohřev vody - el. bojler, zastavěná plocha objektu cca 280 m2, plocha pozemku cca 4200 m2. Součástí je velká kůlna vč. uhelny, elektřina po celém objektu včetně kůlny s vyšším příkonem, wc suché - žumpa.Jedná o krásné klidné místo s výhledem do krajiny s velkou zahradou se starými ovocnými stromy, vzrostlými jehličnany. Střecha asfaltová živičná krytina, okna dřevěná. Chalupa je podsklepená - malý sklep, celý objekt podsklepený není.
Součástí prodeje je i vybavení objektu - jídelna, ložnice atd.
Cena k jednání 3.000.000 Kč, původně 3.500.000 Kč.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
441329
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
6+kk
plocha:
4.480 m²
cena:
3.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více