Prodej pozemku bez realitky

Brniště - Hlemýždí, Liberecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/441412
Prodej pozemku 1.500 m² bez realitky, Brniště - Hlemýždí, Liberecký kraj, hlavní foto
Cena:
230 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji několik příjemných slunných pozemků určených ke stavbě rodinných domů. Nachází se v obci Brniště, místní části Hlemýždí. Z jedné strany navazují na silnici, podél níž jsou vedeny inženýrské sítě (voda, elektřina) a z druhé strany jsou louky. Kanalizace v obci není, nutno řešit septikem nebo čov. V obci je veškerá občanská vybavenost a...
Nabízíme k prodeji několik příjemných slunných pozemků určených ke stavbě rodinných domů. Nachází se v obci Brniště, místní části Hlemýždí. Z jedné strany navazují na silnici, podél níž jsou vedeny inženýrské sítě (voda, elektřina) a z druhé strany jsou louky. Kanalizace v obci není, nutno řešit septikem nebo čov. V obci je veškerá občanská vybavenost a dobrá dostupnost do okolních měst. Pozemky jsou rovinaté s mírným stoupáním. Rozdělené jsou předběžně na části od velikosti 1500 do 2500 m2 (s možností změny podle individuálních požadavků). Cena je 230,- Kč za m2. Pro více informací volejte 734854081 nebo pište loblova@zodbrniste.cz – pí. Löblová, evidence pozemků ZOD Brniště.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
441412
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.500 m²
cena:
230 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více