Prodej domu 5+kk bez realitky

Hrubá Skála, Liberecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/441626
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám dům v atraktivní turistické lokalitě (Český ráj) nedaleko Turnova, katastrální území Hrubá Skála. V domě se nachází - suterén: chodba, 4x sklep, kotelna, WC. Přízemí: zádveří, chodba, koupelna, WC, ložnice, kuchyň, obývací pokoj, garáž. Podkroví: chodba, komora, 3x ložnice vč.koupelny, WC a šatny. Dům je připojen na vodovodní, elektrickou a plynovou...
Prodám dům v atraktivní turistické lokalitě (Český ráj) nedaleko Turnova, katastrální území Hrubá Skála. V domě se nachází - suterén: chodba, 4x sklep, kotelna, WC. Přízemí: zádveří, chodba, koupelna, WC, ložnice, kuchyň, obývací pokoj, garáž. Podkroví: chodba, komora, 3x ložnice vč.koupelny, WC a šatny. Dům je připojen na vodovodní, elektrickou a plynovou přípojku. Dům má bezodtokovou jímku na vyvážení o velikosti 2m3. Součástí nemovitosti jsou pozemky parc. č.90/25 (964m2), 90/26 (550m2), 91/2 (242m2) o celkové výměře 1756m2.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
441626
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+kk
plocha:
304 m²
cena:
12.222.222 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
B
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více