Prodej pozemku bez realitky

Spojovací, Babice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/441637
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Vlastník si Vám zdvořile dovoluje nabídnout hezký stavební pozemek 924 m2 za VÝHODNOU cenu ( 1999 Kč/m2 ) v obci Babice u Říčan. Elektro a komunikace bude zajištěno v ceně pozemku, Vodovod a kanalizace na hranici pozemku za připojovací poplatek 90 tis. Kč a 60 tis.Kč. V případě zájmu plynová přípojka za poplatek 100 tis. Kč. Pozemek je ze 3 stran oplocen. Jižní...
Vlastník si Vám zdvořile dovoluje nabídnout hezký stavební pozemek 924 m2 za VÝHODNOU cenu ( 1999 Kč/m2 ) v obci Babice u Říčan. Elektro a komunikace bude zajištěno v ceně pozemku, Vodovod a kanalizace na hranici pozemku za připojovací poplatek 90 tis. Kč a 60 tis.Kč. V případě zájmu plynová přípojka za poplatek 100 tis. Kč. Pozemek je ze 3 stran oplocen. Jižní svah,příjezd od západu slepá ulice, příjezd od západu, původní zemina na pozemku (ornice). Hezká vyvýšená a klidná část obce, slepá silnice. Číslo parcelní 84/178 ku Babice. V ceně prodeje oplocení za 95.605 Kč. (prodej nechci realizovat prostřednictvím RK)
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
441637
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
924 m²
cena:
1.847.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více