Prodej pozemku bez realitky

Na Vrších, Jaroměř, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/441948
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pozemek 2703m2 na mírném, prosluněném jižním svahu je nyní ke koupi na okraji města Jaroměře. Pozemek se nachází v klidné lokalitě, ale zároveň je dobře dostupný po kvalitní silnici druhé třídy, která vede přímo kolem pozemku. Před pozemkem se nachází parkovací místa, veřejné osvětlení. Snadná dostupnost do centra Jaroměře se všemi dostupnými službami....
Pozemek 2703m2 na mírném, prosluněném jižním svahu je nyní ke koupi na okraji města Jaroměře. Pozemek se nachází v klidné lokalitě, ale zároveň je dobře dostupný po kvalitní silnici druhé třídy, která vede přímo kolem pozemku. Před pozemkem se nachází parkovací místa, veřejné osvětlení. Snadná dostupnost do centra Jaroměře se všemi dostupnými službami. Školy, školky, gymnázium, letní a zimní stadion, bazén, divadlo, obchody, zdravotnictví apod. Pozemek se svou plochou celých 2703m2 poskytne dostatek životního prostoru dětem i domácím mazlíčkům. Vzhledem k vysoké bonitě zdejší půdy je i velice úrodný a vhodný k pěstování všeho možného. Spoustu potravin je možné si vypěstovat přímo na pozemku. Na pozemku se také nachází úrodný ovocný sad se spoustou ovocných stromů všeho druhu. Pozemek je situován na jih a leží v nezáplavovém území. Na pozemku byly provedeny testy radonu a ten se na pozemku nenachází a pozemek je tedy vhodný bez nákladných zásahů k trvalému bydlení. Pozemek je celkově oplocený a podél pozemku se nachází také živý plot, vydatná studna, skleník, úrodná půda, a malý zděný domeček s potravinovým sklípkem, který je možné po úpravě používat k trvalému bydlení. Pozemek má část 185m2 vyjmutou pro stavbu a na pozemku se kromě vlastního vodního zdroje (studny) nachází také přípojka elektřiny 220V a 380V. která je zavedena až do domečku. Další přípojky v blízkosti pozemku: plyn, vodovodní síť, kanalizace nedaleko pozemku. Cena: 1.390.000 kč. Při rychlém jednání sleva.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
441948
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.703 m²
cena:
1.390.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více