Prodej domu 132 m² bez realitky

Mezi Zahradami, Hovorčovice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Krajní řadový rodinný dům se vzrostlou zahradou poskytující soukromí se nachází v klidné rezidenční lokalitě Hovorčovice, pouhých 15 minut do centra Prahy. Interiér 132 m2, zastavěná plocha 85 m2, pozemek 452 m2. Dispozici tvoří: přízemí - obývací pokoj se vstupem francouzským oknem na terasu a zahradu, vybavená kuchyně (myčka, lednice, sklo keramická deska,...
Krajní řadový rodinný dům se vzrostlou zahradou poskytující soukromí se nachází v klidné rezidenční lokalitě Hovorčovice, pouhých 15 minut do centra Prahy. Interiér 132 m2, zastavěná plocha 85 m2, pozemek 452 m2. Dispozici tvoří: přízemí - obývací pokoj se vstupem francouzským oknem na terasu a zahradu, vybavená kuchyně (myčka, lednice, sklo keramická deska, horkovzdušná trouba), jídelní kout, toaleta, vstupní chodba, 2x komora a garáž. V prvním patře, kam se dostanete po bytelném schodišti se zábradlím, se nachází: tři ložnice, koupelna s vanou, saunou a komora. K dispozici jsou dále půdní skladovací prostory. Vytápění v domě zajišťuje plynový kotel a rozvod ústředního topení po celém domě. Napojeno na vodovod, kanalizaci, el. samozřejmostí. Nízké provozní náklady. Na podlahách dlažba a plovoucí podlaha. Dům disponuje prostornou a upravenou zahradou se vzrostlými ovocnými stromy (meruňky, broskvoň, třešeň, višeň, jabloň) a terasou, která slouží zároveň jako venkovní posezení s dostatkem soukromí. Na zahradě chata s extra úložným prostorem na nářadí. Parkovat možno v uzamykatelné garáži na dálkové ovládání, na zpevněné ploše za elektricky ovládanými vraty s kapacitou dalších dvou parkovacích míst či přímo před domem (celkem tedy až pro pět vozidel). V okolí kompletní občanská vybavenost. Dále se v blízkosti nachází dětské centrum, fotbalové hřiště a tenisové kurty, 5 km Obchodní Centrum Čakovice (Globus, Asko, Autoservis a další), 7 km OC Letňany, aquacentrum Lagoon, zimní stadion. Dopravu obstarávají autobusy MHD, vlak, silnice první třídy a nedaleko i dálnice.
Příjemná lokalita Hovorčovice nabízí veškerou občanskou vybavenost - státní i soukromá školka a základní škola v místě. K dispozici jsou také anglické školky (4,5 a 8,5 km), anglická základní škola či gymnázium (8,5 km), německá základní škola a gymnázium (8,5 km). V blízkosti se nachází řada historických památek, jako například zámky Vinoř - Ctěnice, Čakovice, Stara Boleslav. Okolí také poskytuje ideální podmínky pro cykloturistiku (cyklistická trasa přímo v obci). Autobusová zastávka situovaná pár kroků od domu. Skvělé bydlení pro rodinu s dětmi. Možno financovat hypotéčním úvěrem.Tento dům je skutečně ideálním řešením, pokud chcete bydlet komfortně a přitom využívat všechny výhody velkoměsta. Dům je okamžitě k nastěhování. Daň z nabytí nemovitosti platí kupující.
zobrazit celý popis
Family house with a garden providing privacy located in a quiet residential area on Prague suburbs, just 15 minutes from the Prague down town. The interior of 132 m2, built-up area of ​​85 m2, plot 452 m2. Disposition: Ground floor - living room with French windows to the terrace and garden, equipped kitchen (dishwasher, refrigerator, stove, oven), dinette, bathroom, hallway, 2x storage room...
Family house with a garden providing privacy located in a quiet residential area on Prague suburbs, just 15 minutes from the Prague down town. The interior of 132 m2, built-up area of ​​85 m2, plot 452 m2. Disposition: Ground floor - living room with French windows to the terrace and garden, equipped kitchen (dishwasher, refrigerator, stove, oven), dinette, bathroom, hallway, 2x storage room and a garage. On the first floor you will find: three bedrooms, bathroom with bathtub and sauna. Heating in a house is provided by gas boiler and central heating distribution throughout the house. Connected to the water supply, sewerage, el. commonplace. Low operating costs. The house has a spacious landscaped garden with mature fruit trees (apricot, peach, cherry, sour cherry, apple) and a terrace, which serves as an outdoor seating area. Parking is possible in a locked garage with remote control, on the hard surface for electrically controlled gates with a capacity of two additional parking spaces or in front of the house (for a total of up to five vehicles). In the vicinity of all civic amenities. Furthermore, close to a children's center, football field and tennis courts, 5 km shopping center Čakovice (Globus, Asko and others), 7 km OC Letňany Lagoon aqua park, ice rink. Transport cater/hub to public transport buses, trains, first class road and not far off the highway.
This nice location offers all the amenities - both public and private preschool and elementary school at the site. There are also English kindergarten (4.5 and 8.5 km), an English elementary school or high school (8.5 km), the German elementary school and secondary school (8.5 km). Nearby there are numerous historical monuments such as castles Vinoř - Ctěnice, Čakovice, Stara Boleslav. Ideal conditions for cycling (mountain bike trail in the village). The bus stop is steps from the house. Great accommodation for families with children. Possible mortgage financing úvěrem.This house really is the ideal solution if you want to live comfortably and still enjoy all the advantages of a city. The house is ready to move in immediately.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+kk
plocha:
132 m²
cena:
5.940.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více