Prodej domu 4+kk bez realitky

Mezi Zahradami, Hovorčovice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/442090
Rezervováno
Prodej domu 130 m² bez realitky, Mezi Zahradami, Hovorčovice, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
5.790.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Krajní řadový rodinný dům na hranicich Prahy se vzrostlou zahradou poskytující soukromí se nachází v klidné rezidenční lokalitě Hovorčovice, pouhých 10 minut do centra Prahy. Podlahová plocha 130 m2, zastavěná plocha 85 m2, pozemek 452 m2. Dispozici tvoří: přízemí - obývací pokoj se vstupem francouzským oknem na terasu a zahradu, vybavená kuchyně (myčka, lednice,...
Krajní řadový rodinný dům na hranicich Prahy se vzrostlou zahradou poskytující soukromí se nachází v klidné rezidenční lokalitě Hovorčovice, pouhých 10 minut do centra Prahy. Podlahová plocha 130 m2, zastavěná plocha 85 m2, pozemek 452 m2. Dispozici tvoří: přízemí - obývací pokoj se vstupem francouzským oknem na terasu a zahradu, vybavená kuchyně (myčka, lednice, sklo keramická deska, horkovzdušná trouba), jídelní kout, toaleta, vstupní chodba, 2x komora a garáž. V prvním patře, kam se dostanete po bytelném schodišti se zábradlím, se nachází: tři ložnice, koupelna s vanou, saunou a komora. K dispozici jsou dále půdní skladovací prostory. Vytápění v domě zajišťuje plynový kotel a rozvod ústředního topení po celém domě. Napojeno na vodovod, kanalizaci, el. samozřejmostí. Nízké provozní náklady cca 3000 Kč/měsíc. Na podlahách dlažba a plovoucí podlaha. Dům disponuje prostornou a upravenou zahradou se vzrostlými ovocnými stromy (meruňky, broskvoň, třešeň, višeň, jabloň) a terasou, která slouží zároveň jako venkovní posezení s dostatkem soukromí. Na zahradě chatka s extra úložným prostorem na nářadí. Parkovat možno v uzamykatelné garáži na dálkové ovládání, na zpevněné ploše za elektricky ovládanými vraty s kapacitou dalších dvou parkovacích míst či přímo před domem (celkem tedy až pro pět vozidel). V okolí kompletní občanská vybavenost. Státní i soukromá školka a základní škola v místě. Dětské centrum, fotbalové hřiště a tenisové kurty v blízkosti. 2 km Obchodní Centrum Čakovice (Globus, Asko, Autoservis a další), 5 km OC Letňany, aquacentrum Lagoon, zimní stadion. Dopravu obstarávají autobusy MHD (autobusová zastávka situovaná pár kroků od domu a blízské metro Letňany. Vlak, silnice první třídy a nedaleko i dálnice.
Příjemná lokalita Hovorčovice nabízí veškerou občanskou vybavenost a řadu historických památek a ideální podmínky pro cykloturistiku. Skvělé bydlení pro rodinu s dětmi, iideální řešení, pokud chcete bydlet komfortně a přitom využívat všechny výhody velkoměsta. Dům je prázdný, okamžitě k nastěhování. Možno financovat hypotéčním úvěrem.
zobrazit celý popis
Family house in Prague suburbs with a garden providing privacy located in a quiet residential area on Prague suburbs, just 10 minutes from the Prague down town. The interior of 130 m2, built-up area of ​​85 m2, plot 452 m2. Disposition: Ground floor - living room with French windows to the terrace and garden, equipped kitchen (dishwasher, refrigerator, stove, oven), dinette, bathroom,...
Family house in Prague suburbs with a garden providing privacy located in a quiet residential area on Prague suburbs, just 10 minutes from the Prague down town. The interior of 130 m2, built-up area of ​​85 m2, plot 452 m2. Disposition: Ground floor - living room with French windows to the terrace and garden, equipped kitchen (dishwasher, refrigerator, stove, oven), dinette, bathroom, hallway, 2x storage room and a garage. On the first floor you will find: three bedrooms, bathroom with bathtub and sauna. Heating in a house is provided by gas boiler and central heating distribution throughout the house. Connected to the water supply and city sewerage system. Low operating costs (cca 3000 CZK/month). The house has a spacious landscaped garden with mature fruit trees (apricot, peach, cherry, sour cherry, apple) and a terrace, which serves as an outdoor seating area. Parking is possible in a locked garage with remote control, on the hard surface for electrically controlled gates with a capacity of two additional parking spaces or in front of the house (for a total of up to five vehicles). In the vicinity of all civic amenities. Furthermore, close to a children center, football field and tennis courts, 2 km shopping center Čakovice (Globus, Asko and others), 5 km OC Letňany Lagoon aqua park, ice rink. Transport hub to public transport (metro Letnany) by local buses, trains, first class road and not far off the highway.
This nice location offers all the amenities - both public and private preschool and elementary school at the site. There are also English kindergarten (4.5 and 8.5 km), an English elementary school or high school (8.5 km), the German elementary school and secondary school (8.5 km). Nearby there are numerous historical monuments and ideal conditions for cycling (mountain bike trail in the village). The bus stop is steps from the house. Great accommodation for families with children. This house really is the ideal solution if you want to live comfortably and still enjoy all the advantages of a city. The house is ready to move in. Mortgage financing possible.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
442090
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+kk
plocha:
130 m²
cena:
5.790.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více