Prodej domu Ostatní bez realitky

Liběšice - Dobříčany, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/442154
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji hospodářskou usedlost s pozemkem (1943 m2) v obci Dobříčany. Objekt se skládá z dvojpodlažního rodinného domu, bývalé stáje, sušárny na chmel se zachovalou původní technologií a velké stodoly. Celkové dispozice domu jsou 5+1. Objekt je částečně podsklepen. V domě je přípojka pitné vody a elektřiny. Na pozemku je také vlastní studna. Usedlost...
Nabízíme k prodeji hospodářskou usedlost s pozemkem (1943 m2) v obci Dobříčany. Objekt se skládá z dvojpodlažního rodinného domu, bývalé stáje, sušárny na chmel se zachovalou původní technologií a velké stodoly. Celkové dispozice domu jsou 5+1. Objekt je částečně podsklepen. V domě je přípojka pitné vody a elektřiny. Na pozemku je také vlastní studna. Usedlost využitelná k bydlení, jako skladovací prostory, na drobnou výrobu atp. Trojpodlažní stodola (půdorys cca 250m2) má 4 samostané vjezdy, dva ze dvora usedlosti, dva z přilehlého pozemku (součástí prodeje).
Cena k jednání.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
442154
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
200 m²
cena:
950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více