Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

V Chotejně, Praha - Hostivař

https://www.bezrealitky.cz/id/442749
Pronájem nebytového prostoru 55 m² bez realitky, V Chotejně, Praha - Hostivař, hlavní foto
Cena:
9.900 Kč + 1.100 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme Vám k pronájmu nové kancelářské prostory v částečně zrekonstruovaném areálu v ulici V Chotejně 3, Praha 4 Hostivař, s výbornou dostupností. Jedná se o objekt o velikosti 55 m2, přímo u vjezdu do areálu v budově vrátnice, s vstupní halou, kanceláří, vlastním sociálním zařízením a prostorem pro umístění kuchyňky. V objektu je možnost variabilního...
Nabízíme Vám k pronájmu nové kancelářské prostory v částečně zrekonstruovaném areálu v ulici V Chotejně 3, Praha 4 Hostivař, s výbornou dostupností. Jedná se o objekt o velikosti 55 m2, přímo u vjezdu do areálu v budově vrátnice, s vstupní halou, kanceláří, vlastním sociálním zařízením a prostorem pro umístění kuchyňky. V objektu je možnost variabilního využití více hal, skladovacích protor, či dopronájem kanceláří v administrativní budově s výtahem. Možnost dopronajmout parkovací místa jak pro osobní (540 Kč/měsíc), tak nákladní (800 Kč/měsíc) auta, výborný přístup pro nákladní vozy, velké asfaltové manipulační a parkovací plochy. Objekt disponuje 24hodinovou ostrahou. Stravování zajištuje vlastní jídelna s kuchyní, umístěná v 1. Patře administrativní budovy. Možnost využití malé zasedací mistnosti přímo u recepce. Jedná se o pronájem prostor v areálu u hlavní pražské tepny Průmyslová a Jižní spojky. Lokalita nabízí vynikající dopravní spojení autem - 5 minut Pražský okruh, Magistrála, 10 minut na D1 a také MHD - BUS zastávka 5 minut chůze od kanceláře. V blízkosti též vlakové nádraží Hostivař. Vhodné i jako sídlo firmy. Ceny jsou bez DPH. Energetická náročnost budovy G. Cena 180 Kč/m2 a služby areálu 20 Kč/m2, elektřina a topení na nájemce.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
442749
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
55 m²
cena:
9.900 Kč
poplatky:
1.100 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více