Prodej domu 209 m² bez realitky

1. máje, Vysoké Veselí, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji třípodlažní dům v obci Vysoké Veselí 15 km jižně od okresního města Jičín. Objekt je vhodný k podnikatelské činnosti. Celý dům je podsklepený. Konstrukce domu je zděná, cihlová, skelet s masivní cihlovou vyzdívkou. Vystavěno v roce 1938. Objekt je napojen na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Elektrická přípojka je kabelová, v chodbě je...
Nabízím k prodeji třípodlažní dům v obci Vysoké Veselí 15 km jižně od okresního města Jičín. Objekt je vhodný k podnikatelské činnosti. Celý dům je podsklepený. Konstrukce domu je zděná, cihlová, skelet s masivní cihlovou vyzdívkou. Vystavěno v roce 1938. Objekt je napojen na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Elektrická přípojka je kabelová, v chodbě je rozvaděč s měřeními spotřeby - přízemí-provozovna, byt 1.np a byt 2.np. Plynovod je cca 1 m od domu, přípojka je možná V letech 2007-2013 prošel dům rozsáhlou rekonstrukcí, byly provedeny tyto práce: opraven původní krov, výměna střešní krytiny za bonský šindel kompletní výměna klempířských prvků, oprava fasásy z náměstí a zateplení budovy. Kompletní výměna oken a dveří v přízemí, 1.n.p., bytového vchodu a schodištních oken. Kompletní rekonstrukce přízemní provozovny včetně interiéru, sanity a etážového topení. K domu náleží dvůr cca 80 m2.
Dispozice:
Přízemí - provozovna se vstupem z náměstí, v provozovně je vinotéka, malý restaurační provoz s cca 22 místy, sázková kancelář a herna se 3 přístroji IVT. Provozovna je funkční devět let a je kompletně vybavena na míru. Jednotlivé činnosti v provozovně jsou diversifikovány ve vztahu ke kupní síle a početnosti obyvatel lokality. Vybavení provozovny je v ceně nemovitosti nebo je možno smluvně oddělit. Stávající majitel je ochoten odprodat i firmu včetně smluv o spolupráci při provozu sázkové kanceláře a herních zařízení. Po celém domě je rozvod internetu a satelitní TV.
1.patro - byt 3 + 1 s obytnou plochou cca 85 m2 s balkonem do dvora. Vytápění bytu je elektrické přímotopy s alternativním vytápěním krbovými kamny na dřevo. Koupelna je přestavěná v roce 2009. Byt je v současné době smluvně pronajat a obýván. Venkovní přístup do bytů v 1. a 2. podlaží je samostatný z ulice 1.máje.
2.patro - byt 3+1 s obytnou plochou cca 60 m2 s balkonem do dvora. Byt opustil nájemník v 3/2016 a vzhledem k tomu, že byt je potřeba zmodernizovat, byli zájemci o pronájem odmítnuti a byt je v současné době prázdný.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
209 m²
cena:
3.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více