Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Pražská, Blšany, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/442797
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Jedná se o prodej areálu o rozloze 2230m2, na kterém stojí patrová budova o rozloze 1017m2. Objekt je kamený, patro z tvárnic, střecha eternitová, krovy ocelové. Po částečné rekonstrukci. V objektu je zřízena restaurace z bowlingovými dráhami. Sociální zařízení, vytápění zemním plynem, elektrika, voda. Objekt je vhodný pro skladové prostory, výrobní prostory,...
Jedná se o prodej areálu o rozloze 2230m2, na kterém stojí patrová budova o rozloze 1017m2. Objekt je kamený, patro z tvárnic, střecha eternitová, krovy ocelové. Po částečné rekonstrukci. V objektu je zřízena restaurace z bowlingovými dráhami. Sociální zařízení, vytápění zemním plynem, elektrika, voda. Objekt je vhodný pro skladové prostory, výrobní prostory, ubytovací prostory, restaurace, atd. po stavebních úpravách cokoli. Lokalita objektu hlavní tah Plzeň-Most, Karlovy Vary-Most.
Bližší informace při osobním jednání.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
442797
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.017 m²
cena:
2.380.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více