Poptávka pronájem bytu 1+1 bez realitky

Dejvice, Praha 6

https://www.bezrealitky.cz/id/443054
Hledám Pronájem bytu, 35 až 45 m² bez realitky, Dejvice, Praha 6, hlavní foto
Cena:
8.000 až 10.000 Kč
ověřený uživatel

Poptávající

Poptávající si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Dobrý den, od listopadu 2016 - leden 2017 hledám pronájem bytu, s dobrou dostupností na metro. Ne v přízemí!! Hledám plně zařízený byt s alespoň malým balkonem nebo fr.oknem, dispozice 1+ kk. - 2kk mimo rušnou ulici. Nevadí orientace sever, severovýchod. Dlouhodobě - min. 2-4 roky s možností trvalého bydliště. Jsem žena středního věku, Češka, bez zvířat, Dejvice...
Dobrý den, od listopadu 2016 - leden 2017 hledám pronájem bytu, s dobrou dostupností na metro. Ne v přízemí!! Hledám plně zařízený byt s alespoň malým balkonem nebo fr.oknem, dispozice 1+ kk. - 2kk mimo rušnou ulici. Nevadí orientace sever, severovýchod. Dlouhodobě - min. 2-4 roky s možností trvalého bydliště. Jsem žena středního věku, Češka, bez zvířat, Dejvice priorita (rodina). Může být i Žižkov, Palmovka, ne okrajové části. Jsem spolehlivá, čistotná, klidná, hledám bydlení nejlépe ve společnosti starších nebo také bezproblémových sousedů. Nájem i s poplatky by neměl převyšovat 10 000. Nehledám luxus, pouze čistý, zařízený byt s balkonem, terasou, fr. oknem.
Nastěhování dle dohody.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
443054
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
35 až 45 m²
cena:
8.000 až 10.000 Kč
typ vlastnictví:
energetická třída:
od do
typ budovy:
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1 až 6
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Poptávající

Poptávající si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více