Prodej domu 320 m² bez realitky

Lipová, Horažďovice, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům je umístěn necelých 10 minut chůze od městského centra s krásným výhledem na město. Dům je řešen jako dvougenerační s jednou garáží, má dvě podlaží 2x 3+1, záchod a koupelna jsou v každém patře. Celý dům je podsklepený (prádelna, pokoj, kotelna, sklad na topivo - součástí je otvor pro násyp topiva, který vyúsťuje před garáží a je možno jej využívat...
Dům je umístěn necelých 10 minut chůze od městského centra s krásným výhledem na město. Dům je řešen jako dvougenerační s jednou garáží, má dvě podlaží 2x 3+1, záchod a koupelna jsou v každém patře. Celý dům je podsklepený (prádelna, pokoj, kotelna, sklad na topivo - součástí je otvor pro násyp topiva, který vyúsťuje před garáží a je možno jej využívat jako montážní jámu na auto, dílna, dvě odvětrávané místnosti na skladování plodin, zavařenin,...). Horní patro je s balkónem.
Topení je zajištěno kotlem na tuhá paliva (původně využívané pro celý dům, nyní má horní patro elektrické přímotopy). Ohřev vody je bojlerem umístěným ve sklepě.

Obvodové stěny domu jsou nosné a všechny vnitřní příčky lze libovolně upravit a tím změnit celkové dispozice domu (přízemí a patro lze rozdělit na dvě samostatné jednotky nebo rozdělit např. na horní obytnou část a přízemí pro komerční účely).

Za domem je vlastní zahrada s ovocnými stromy a dům je od hlavní silnice oddělen oploceným zatravněným parkem, který patří k domu.
V blízkosti domu je kavárna, supermarket Albert, stromový park přes silnici a Loreta - kde je krásný výhled na celé Horažďovice a okolí. Školka a základní škola jsou do 10 minut chůze.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
320 m²
cena:
3.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více