Prodej domu Ostatní bez realitky

Horní Lhota u Ostravy, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/443119
Prodej domu 3.700 m² bez realitky, Horní Lhota u Ostravy, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
6.100.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nutná osobní prohlídka. Jde o specifickovou, nadstandartně vybavenou nemovitost. Nemovitost se skládá z rodinného domu 5+2 WC s koupelnou, předsíň, prádelna. Druhý obejkt - hospodářsko-technická budova - provozovna - obytná část 2 + kuchyně, WC se sprchovým koutem, přízemí 2 + velká hala o rozměru 13 x 6m (momentálně je zde tiskárna), zkolaudovaná neveřejná...
Nutná osobní prohlídka. Jde o specifickovou, nadstandartně vybavenou nemovitost. Nemovitost se skládá z rodinného domu 5+2 WC s koupelnou, předsíň, prádelna. Druhý obejkt - hospodářsko-technická budova - provozovna - obytná část 2 + kuchyně, WC se sprchovým koutem, přízemí 2 + velká hala o rozměru 13 x 6m (momentálně je zde tiskárna), zkolaudovaná neveřejná čerpací stanice LPG !! (možno i jako veřejná), krytého vybaveného bazénu, zahrady, kamerový systém, nová kuchyně, samotný zdroj vody + obecní, navýšení jističe proudu na 50 A (220, 400V), SAT, internet, pevná tel. linka vlasní plyn, vytápění plynem, nebo tepel. čerpadlem, nebo tuhými palivy, rozvod krbového tepla v obejktu, solární kolektor na ohřev užit. vody, atd. 20 minut jízdy od Ostravy, nebo Opavy. Nemovitost je samostatný objekt bez sousedů - tudíž samota. V klidném místě poblíž lesa. Vhodné pro klienty, kteří hledají klid a samotu bez sousedů. V hosp. budově je možné podnikání, nebo bydlení. Stavba z roku 1998 - kompletní přestavba a 2001 - zcela nová budova. Poloha objektu je Těškovice 61.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
443119
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
3.700 m²
cena:
6.100.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více