Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Pardubice - Staré Čívice, Pardubický kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/443609
Pronájem nebytového prostoru 250 m² bez realitky, Pardubice - Staré Čívice, Pardubický kraj, hlavní foto
Cena:
15.000 Kč + 15.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronajmu zavedenou RESTAURACI (možné i s bytem) v centru obce. Restaurace otevřena od r. 2004, dnes jediná v obci s více než 1.000 obyvateli, situovaná u hlavní silnice na Kolín. Velké parkoviště pro cca 8 aut, přední zahrádka cca 10 míst, zadní zahrádka cca 25 míst, salonek cca 25 míst, výčep cca 30 míst. Salonek i výčep mají samostatné dvě WC dámy, páni. Kuchyň se...
Pronajmu zavedenou RESTAURACI (možné i s bytem) v centru obce. Restaurace otevřena od r. 2004, dnes jediná v obci s více než 1.000 obyvateli, situovaná u hlavní silnice na Kolín. Velké parkoviště pro cca 8 aut, přední zahrádka cca 10 míst, zadní zahrádka cca 25 míst, salonek cca 25 míst, výčep cca 30 míst. Salonek i výčep mají samostatné dvě WC dámy, páni. Kuchyň se skladovými prostory dle norem EU. Restaurace je plně vybavená a v provozu. Nábytek a vybavení k odkoupení od současného provozovatele možné dle dohody. Nad restaurací je k dispozici byt, který není součástí nájmu a je možné si jej přibrat za velmi rozumnou cenu. Vhodné jako rodinný podnik.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
443609
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
250 m²
cena:
15.000 Kč
poplatky:
15.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více