Pronájem bytu 2+kk, 53 m² bez realitky

Svitákova, Praha - Stodůlky

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k pronájmu krásný byt s garáží v novostavbě v rámci projektu Britská čtvrť pouhých 50 m od metra Stodůlky. Byt s plochou 52,5 m2 + balkon 3,8 m2 je dispozičně řešen jako 2kk. Byt je vybavený novou kuchyňskou linkou s myčkou viz vizualizace, v koupelně bude nová pračka. V bytě jsou bezpečnostní a protipožární dveře nejvyšší kvality. Celý objekt je...
Nabízím k pronájmu krásný byt s garáží v novostavbě v rámci projektu Britská čtvrť pouhých 50 m od metra Stodůlky. Byt s plochou 52,5 m2 + balkon 3,8 m2 je dispozičně řešen jako 2kk. Byt je vybavený novou kuchyňskou linkou s myčkou viz vizualizace, v koupelně bude nová pračka. V bytě jsou bezpečnostní a protipožární dveře nejvyšší kvality. Celý objekt je hlídán bezpečnostní agenturou. V docházkové vzdálenosti cca 300 m najdete čtyři restaurace / bistra, prodejnu Billa, kadeřnictví, vinotéku, drogerii a centrálu KB, Vodafone, Siemens aj, školka 500 m. Cesta na Můstek trvá metrem 18 min, na letišti jste autem za 14 min.

Cena měsíčního nájmu vč. garáže 13.000 CZK + poplatky cca 2.500 CZK. Podmínkou je roční smlouva a vratná záloha ve výši dvou nájmů. Byt bude k dispozici od 20.11.2016, budete první nájemce.
zobrazit celý popis
We offer a very nice flat with parking place in a new building only 50 m from metro station Stodůlky. The area of the flat is 52,5m2 + terrace 3,8 m2. The flat is equipped with new kitchen (incl. dishwasher) and washing maschine in the bathroom. There is great security and fireproof door of the highest quality in the flat. The object is guarded by a security agency. You find four restaurants /...
We offer a very nice flat with parking place in a new building only 50 m from metro station Stodůlky. The area of the flat is 52,5m2 + terrace 3,8 m2. The flat is equipped with new kitchen (incl. dishwasher) and washing maschine in the bathroom. There is great security and fireproof door of the highest quality in the flat. The object is guarded by a security agency. You find four restaurants / bistros, grocery Billa, hairdresser, wine shop and headquarters of Komercni Bank, Vodafone, Siemens and others in walking distance 300 metres and the kindergarten in 500 m. You can reach centrum of the city (Mustek station) in 18 minutes by metro, and the way to Prague Airport takes 14 minutes by car.

The rent including parking place is 13 000 CZK + aprox 2500 CZK fees. Minimum one year contract is required. The flat will be available from 20/11/2016. You will be the first tenant.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
53 m²
cena:
13.000 Kč
poplatky:
2.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více