Prodej domu 7+1 bez realitky

Uhlířskojanovická, Sázava - Černé Budy, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/443670
Prodej domu 200 m² bez realitky, Uhlířskojanovická, Sázava - Černé Budy, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
6.570.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

Nabízíme na prodej rekreační vilu nad Votočnicí u Sázavy.
Stavba byla postavena koncem 30.let minulého století příbuznými herce Jiřího Voskovce jako rekreační vila. Jde o osobitý dům, jak z pohledu vlastní stavby, tak jejího citlivého zakomponování do krajiny při maximálním využití prostoru pozemku. Tato vnější kompozice se velmi silně odráží i ve vnitřním...
Nabízíme na prodej rekreační vilu nad Votočnicí u Sázavy.
Stavba byla postavena koncem 30.let minulého století příbuznými herce Jiřího Voskovce jako rekreační vila. Jde o osobitý dům, jak z pohledu vlastní stavby, tak jejího citlivého zakomponování do krajiny při maximálním využití prostoru pozemku. Tato vnější kompozice se velmi silně odráží i ve vnitřním uspořádání domu a jeho prostupnosti do jej obklopující zahrady a na ni plynule navazující krajiny. Z těchto hledisek se jedná o ojedinělou stavbu, jejíž elegance se prosazuje jednoduchostí až skromností architektonického výrazu.
Je zbudována ve svahu s okrasnou terasovitou zahradou, která obklopuje dům. Zahrada je uspořádána kolem tří teras lemovaných kamennými zídkami a spojených kamennými schodišti.
Vila je třípodlažní s přízemním podlažím na úrovni střední terasy zahrady, přilehlá svou severní stranou ke svahu. Ve své spodní částí je do výše druhého podlaží obložena jednoduchým lícovaným kamenem stejného druhu, který je použit na opěrných zídkách zahradních teras. Na zbytku vnějších stěn budovy je použita jednoduchá omítky s vrypy. Střecha je sedlová, krytina z keramických prejzů. Z přízemí domu vedou na střední terasu velká francouzká okna. Všechna okna budovy jsou atypicky velká, špaletová (s vyjímkou podkrovních), stejného tvaru, členěná do menších tabulek se zachovalými okenicemi. Vzhledem k tomu, že budova je přilehlá ke svahu ze severní strany, jsou v podstatě všechna situována východním, jižním nebo západním směrem.
V přízemí budovy je pokoj, hala s krbem ze které se vstupuje na střední terasu zahrady a která současně propojuje kuchyň, zázemí (sklep, vodárnu a kotel UT (umístěných na severní straně tohoto podlaží) a koupelnu (umístěnou v jeho severovýchodní části) a s vyššími podlažími domu.
Do vyšších podlaží budovy se jde po dřevěném schodišti, které ústí do velkého pokoje (nyní rozděleného na tři části). Za ním je na severní straně podlaží druhá koupelna. K němu je přilehlá vstupní předsíň, která jej propojuje s hlavním vchodem do domu (situovaným na úrovni severní strany objektu v úrovní nejvyšší terasy zahrady).
V nejvyšším podlaží jsou ještě dva podkrovní pokoje celé obložené smrkovými palubkami určené pro letní bydlení (jsou zde jen jednoduchá okna a prostor podkroví není zateplen), spojovací chodba, menší místnost a toaleta.
K objektu patří garáž v severovýchodní části pozemku, přístupná přímo ze státní silnice, která vede kolem severní strany pozemku. Objekt má vlastní studnu a žumpu a ústřední topení na zemní plyn. Dům je volný a je možné domluvit prohlídku.
zobrazit celý popis
We offer a very special house in the end of town Sázava, by the river Sázava, 50 km far from Prague, south-east direction from Prague. The house was built in the end of 30th, 20th century. It was built by related with the famous actor Jiri Voskovec, that was born and lived in the house next to this offered house. The house has an imaginative architecture with nice details and unrepeatable...
We offer a very special house in the end of town Sázava, by the river Sázava, 50 km far from Prague, south-east direction from Prague. The house was built in the end of 30th, 20th century. It was built by related with the famous actor Jiri Voskovec, that was born and lived in the house next to this offered house. The house has an imaginative architecture with nice details and unrepeatable atmosphere. It has got 3 floors, 2 bathrooms and 3 times toilet. Upper floor has got 2 bedrooms and WC, it is garnished by wood and it is meant for summer living. The house is surrounded by the garden. The house is not furnished. It is ready for use, some reparation are possible by living here. The house has got own well for water and the septic and central heating for natural gas. The house is free and ready for sale. It is possible to arrange the visitation.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
443670
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+1
plocha:
200 m²
cena:
6.570.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více