Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Na Pěšinách, Praha - Kobylisy

https://www.bezrealitky.cz/id/443672
Pronájem nebytového prostoru 15 m² bez realitky, Na Pěšinách, Praha - Kobylisy, hlavní foto
Cena:
5.500 Kč + 500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronajmu dlouhodobě kompletně zrekonstruovanou komfortní zkušebnu. Zkušebna je vybavena zpěvovou aparaturou a po dohodě může být případně k dispozici i bicí souprava, basová aparatura, kytarové aparatury, mikrofony atd. Zkušebna má přímý bezbariérový vchod z ulice Na Pěšinách s tím, že přímo přede dveřmi je součástí pronájmu i jedno parkovací místo...
Pronajmu dlouhodobě kompletně zrekonstruovanou komfortní zkušebnu. Zkušebna je vybavena zpěvovou aparaturou a po dohodě může být případně k dispozici i bicí souprava, basová aparatura, kytarové aparatury, mikrofony atd. Zkušebna má přímý bezbariérový vchod z ulice Na Pěšinách s tím, že přímo přede dveřmi je součástí pronájmu i jedno parkovací místo zabezpečené parkovací zábranou. Díky tomu je nakládka a vykládka aparatury velmi pohodlná. Zkušebna je zabezpečena dvojitými uzamykatelnými dveřmi s tím, že dveře do ulice jsou dále opatřeny bezpečnostní mříží. V interiéru se nachází ještě třetí dveře pro dokonalé odhlučnění prostoru směrem do ulice. Zkušebna jako celek je velmi dobře odhlučněna a to jak po stavební stránce (trojité izolované stěny, podlaha i strop), tak i po stránce akustické (kompletní obklad - jehlany). Z uvedených důvodů není nikdo v okolní zástavbě rušen a zkoušky tak mohou probíhat bez omezení, respektive mimo dobu nočního klidu po 22. hodině. Prakticky naproti zkušebně se nachází vynikající restaurace Na Pěšinách (skvělá domácí kuchyně, točená Plzeň...) s možností využití WC, které není součástí zkušebny. Preferuji dohodu s jednou kapelou, před sdílením zkušebny více soubory, což však není podmínkou. Očekávám seriózní jednání, které taktéž garantuji.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
443672
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
15 m²
cena:
5.500 Kč
poplatky:
500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více