Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Oldřichov u Mladé Vožice, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/443761
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji objekt vesnické školy s přilehlým pozemkem o celkové výměře 558 m2, který je situovaný přímo na návsi obce v Jižních Čechách. Obec se nachází 8 km od hlavního tahu Praha - Tábor. Objekt je dvoupodlažní, částečně podsklepený, zastřešen původní valbovou střechou s využitelnou půdou. Celková užitná plocha objektu činní 408,2 m2 (bez...
Nabízím k prodeji objekt vesnické školy s přilehlým pozemkem o celkové výměře 558 m2, který je situovaný přímo na návsi obce v Jižních Čechách. Obec se nachází 8 km od hlavního tahu Praha - Tábor. Objekt je dvoupodlažní, částečně podsklepený, zastřešen původní valbovou střechou s využitelnou půdou. Celková užitná plocha objektu činní 408,2 m2 (bez sklepních ploch a půdy). K budově dále náleží drobná stavba s funkcí skladu a pobytová zahrada o výměře 353 m2 a s výhledem na obecní rybník a dominantu obce, místní kostel. Stavba je připojena na veřejný vodovod, elektřinu (230 V, 380 V). Kanalizace je svedena do jímky na přilehlém pozemku. V objektu je rozvedeno ústřední vytápění s radiátory a jako zdroj tepla je zde kotel na tuhá fosilní paliva. V současném stavu se v přízemí domu nachází místní koloniál. Objekt je určen k celkové rekonstrukci a svými dispozicemi je vhodný jako sídlo firmy, k modernizaci na drobné bytové jednotky (sociální bydlení), či komerční využití. Cena k jednání. RK prosím nekontaktovat!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
443761
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
408 m²
cena:
2.300.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více