Prodej domu 256 m² bez realitky

Nučice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Větší dvougenerační rodinný dům o podlahové ploše 256 m2, o zastavěné ploše 117 m2, a se zahradou o výměře 852 m2, v obci Nučice, okr. Praha – východ. Dům obsahuje dvě bytové jednotky 3+1 ve dvou nadzemních podlažích (hlavní schodiště se vstupem do bytů). Rodinný dům dále obsahuje technické podzemní podlaží (polo-suterén s okny) s úložnými prostory a...
Větší dvougenerační rodinný dům o podlahové ploše 256 m2, o zastavěné ploše 117 m2, a se zahradou o výměře 852 m2, v obci Nučice, okr. Praha – východ. Dům obsahuje dvě bytové jednotky 3+1 ve dvou nadzemních podlažích (hlavní schodiště se vstupem do bytů). Rodinný dům dále obsahuje technické podzemní podlaží (polo-suterén s okny) s úložnými prostory a garáží. K domu náleží na zahradě situovaná samostatná zděná a vytápěná prostorná garáž s dílnou, skladem a úložným místem v podkroví, na zahradě je dále postaven skleník (ocelová konstrukce na betonové podezdívce).

Rodinný dům je napojen na obecní vodovod a deštovou kanalizaci, splašková kanalizace svedena do jímky, plyn není zaveden, vytápění kotlem na tuhá paliva. Rodinný dům je postaven v r. 1983 a vedlejší stavby v r. 1988. Technické vybavení domu odpovídá době výstavby, všechny technologie jsou funkční - bez závad.

Jedná se o prodej přímému zájemci v rámci insolvenčního řízení, forma prodeje a podmínky jsou schváleny insolvenčním soudem i věřiteli. Při prodeji zanikají všechny současné právní vady zapsané v katastru nemovitostí a kupující nabývá nemovitost zcela „očištěnou“. Kupující je v souladu s přísl. ust. insolvenčního zákona plátcem daně z nabytí nemovité věci. Insolvenční správce zajišťuje předání prázdné nemovitosti po převodu vlastnického práva kupujícímu. Kupní cena nemovitosti je financovatelná hypotéčním úvěrem, který si zajistí kupující, jestliže podmínky jeho čerpání nebudou v rozporu s přísl. ust. insolvenčního zákona týkajícími se úhrady kupní ceny nemovitosti při prodeji z majetkové podstaty úpadce.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
256 m²
cena:
3.190.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více