Pronájem kanceláře 1+1 bez realitky

Mezníkova, Brno - Žabovřesky, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/444074
Pronájem kanceláře 14 m² bez realitky, Mezníkova, Brno - Žabovřesky, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
4.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronájem kancelářského prostoru v přízemí cihlového domu v Brně Žabovřeskách. Kancelář je zrekonstruovaná, prosvětlená, okno směřuje do zahrady. Součástí pronájmu je wc, koupelna, kuchyňka, možnost připojení k internetu za sdílený poplatek s dalšími dvěmi kancelářemi. Lokalita je klidná, MHD minutu chůze od domu, do centra 7 minut tramvají. V okolí je...
Pronájem kancelářského prostoru v přízemí cihlového domu v Brně Žabovřeskách. Kancelář je zrekonstruovaná, prosvětlená, okno směřuje do zahrady. Součástí pronájmu je wc, koupelna, kuchyňka, možnost připojení k internetu za sdílený poplatek s dalšími dvěmi kancelářemi. Lokalita je klidná, MHD minutu chůze od domu, do centra 7 minut tramvají. V okolí je široký výběr restaurací a obchodů. Kontaktujte majitele prosím telefonicky či sms zprávou. Děkujeme.
zobrazit celý popis
We offer an office for rent in a private brick house in Brno Žabovřesky. The office is reconstructed, bright, the window leads to the garden. A part of the area is tiolet, bathroom and kitchen. There is possibility to join internet for the shared price with two other offices. The location is calm, public transport (tram stop) is 1 minute from the house, it takes 7 minutes to get to the city...
We offer an office for rent in a private brick house in Brno Žabovřesky. The office is reconstructed, bright, the window leads to the garden. A part of the area is tiolet, bathroom and kitchen. There is possibility to join internet for the shared price with two other offices. The location is calm, public transport (tram stop) is 1 minute from the house, it takes 7 minutes to get to the city centre by tram. There is a wide range of restaurants and shops nearby. Contact the owner preferentially by phone or sms. Thank you.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
444074
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
1+1
plocha:
14 m²
cena:
4.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
C
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více