Prodej bytu 2+kk, 51 m² bez realitky

Keřová, Brno - Žebětín, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Heleďte, vlastně si mě nekupujte!!! Co na tom, že ležím blízko lesa v nádherné a klidné lokalitě?! Co na tom, že nejsem nijak náročný na provoz? Pravda, ještě mi nestačili ušít slušivý a naprosto zbytečný kabátek z energetického štítku a tak jsem automaticky shozen do třídy G. To se ale změní. Topím si sám, i vodu ohřeji, jak sám potřebuji. Mí první a...
Heleďte, vlastně si mě nekupujte!!! Co na tom, že ležím blízko lesa v nádherné a klidné lokalitě?! Co na tom, že nejsem nijak náročný na provoz? Pravda, ještě mi nestačili ušít slušivý a naprosto zbytečný kabátek z energetického štítku a tak jsem automaticky shozen do třídy G. To se ale změní. Topím si sám, i vodu ohřeji, jak sám potřebuji. Mí první a vlastně jediní majitelé (kontakt na ně níže) si mě nemohli vynachválit. Sloužil jsem jim věrně a bez problémů 14 let. Už za 6 let mi bude vystaven nový status. Nyní družstevní se změní na osobní vlastnictví. Mí současní majitele mě bezezbytku vyplatili a vyrvali tak ze spárů, sice solidní, ale stále jen stavební společnosti.
Možná by někdo mohl namítat, že jsem moc nevyrostl. Mých 51 m2 je ale dispozičně účelně a líbivě poskládáno. Dobré je se o tom osobně přesvědčit. No a co se nevejde přímo do mě, ač disponuji mnoha úložnými prostory, kterým vévodí vnitřní komora a nová vestavná šatní skříň, může se dát do přilehlých, zamykatelných, společných prostor.
Když už jsem byl u těch novinek, tak mě loni postihla výměna vodovodních baterií, umyvadla, skříněk v koupelně a letos mě natřeli na bílo.
Pokud se dívám na stejně velké, ale mladší kolegy, je částka, za kterou mě nový majitel získá doslova směšná. Na pomyslném krku mi visí cedulka s částkou 2,3 mil. Kč. I tak nejsem pro každého! Ten, který mě chce vlastnit, nesmí mít žádnou jinou nemovitost, nebo musí dát čestné prohlášení, že do roka mít nebude. Také mě dle stanov nelze pronajímat třetí straně.
Pro názornost přikládám i pár fotek
Petr Jakoubek
603202027
petr.jakoubek@seznam.cz

REALITKY, PROSÍM NEKONTAKTUJTE MĚ!!!!!!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
51 m²
cena:
2.300.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více