Prodej pozemku bez realitky

Štěpánovice u Tišnova, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/444152
Prodej pozemku 1.988 m² bez realitky, Štěpánovice u Tišnova, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
1.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodáme stavební pozemek v obci Štěpánovice u Tišnova o výměře 1988 m2. Cena 1000 Kč za m2. Pozemek je rovinatý a slunný, s výhledem na lesy a obecní příjezdovou cestou. Sítě jsou vedeny u hranice pozemku. Pozemek je v územním plánu obce veden pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu (venkovského typu). V okolí je v současné době připravována výstavba...
Prodáme stavební pozemek v obci Štěpánovice u Tišnova o výměře 1988 m2. Cena 1000 Kč za m2. Pozemek je rovinatý a slunný, s výhledem na lesy a obecní příjezdovou cestou. Sítě jsou vedeny u hranice pozemku. Pozemek je v územním plánu obce veden pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu (venkovského typu). V okolí je v současné době připravována výstavba nových rodinných domů.

Obec Štěpánovice je vzdálena cca 5 km od Tišnova a cca 34 km od Brna. Výborné dopravní spojení (bus, vlak), v obci je mateřská škola, pohostinství, sportovní areál, cyklostezky.

Nemáme zájem o kontaktování realitními kancelářemi.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
444152
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.988 m²
cena:
1.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více