Prodej pozemku bez realitky

Načeradec - Horní Lhota, Středočeský kraj

420.000 Kč

Popis

Jedná se o dva sousedící pozemky tvořící jeden v osobním vlastnictví v obci Dolní Lhota v Katastrálním území Horní Lhota(643262) s parcelními čísly 2908 (výměra 1189 m 2) a 2907 (výměra 15 m 2) uvedenými v listu vlastnictví pod číslem LV 269 jako ostatní plocha(v plánku nepravidelný obdélník a černý kříž) o celkové výměře 1204 m 2.

K pozemku je příjezdová cesta(v plánku červeně, odbočuje z tyrkysové obecní polní cesty jež navazuje na asfaltovou silnici obecní) společná pro více okolních pozemků a tvořící levou hranici pozemku (z levého vrchního rohu na pravou uhlopříčku foceny fota č. 120, 121).
Na vrchní hranici pozemku leží společná studna s pitnou vodou pro pozemek a další dva sousední (foto č.122), v levé hranici v osikách též přírodní studánka s užitkovou vodou(mimo záběr fota č.120 vlevo).
Na pozemku se sice nachází dvou sloupy el. vedení v pravém spodním rohu na pravé hranici pozemku(foto č.126) a v levé třetině pozemku (foto č.127), není na něj však uvedené věcné břemeno a lze se domluvit s energetiky o jejich případném odstranění.
Malý pozemek ležící v pravé vrchní polovině velkého je v podstatě omšelý betonový obdélníkový základ jež sloužil původně jako základ pro kolnu s nářadím, v době intenzivního užívání pozemku současným majitelem i jako základ pro rekreační chatku nyní odstraněnou (viz černý kříž na plánku kde je ještě vidět chata nebo foto č.128 a částečně fota č. 127, 129 a 133).
Na fotu č. 128 je i vidět přístup na hráz rybníka jež již k pozemku nepatří a tvoří spodní pravou hranici pozemku (viz fota č.128 a č.129) a v horkých letních měsících lze využít k osvěžení.

S pozemkem doposud přímo sousedí pouze pozemek s rekreační chatou na pravé straně pozemku u el. sloupu oddělený od pozemku dřevěným plotem, soused je přátelský a bezkonfliktní. Pozemek byl zakoupen původně pro dlouhodobou občasnou rekreaci s výhledem na možnou pozdější výstavbu trvalého bydlení. Podle posledních vyjádření místně příslušného OU se s ním počítá do budoucna do územního plánu obce, takže je výhledově dobrou možností i na stavbu rodinného domu.
¨
V okolí je minimální urbanizace, zato krásná příroda s možností houbaření a procházek do okolí, nedaleko je i hora Blaník. Pozemek leží na hranici Středočeského kraje a Vysočiny, nejbližší městysem je Načeradec, městy pak Pacov nebo Vlašim. Z Prahy je dojezd vozem zhruba 60 - 75 minut nejlépe po D1/ E50 na exit Loket a pak přes Křivsoudov, Čechtice, Čáslavsko, Kopaniny a okolo statku Novotinky až do Dolní Lhoty.

Obvyklá cena dané půdy v okolí je cca 350 CZK za metr čtvereční tedy cca 420 000 CZK při rychlém jednání možná domluva na slevě.
Vzhledem ke svému zaměstnání nemohu vždy ihned zvedat mobilní telefon, proto prosím zájemce o kontakty primárně emailem s uvedením emailu a mobilu a preferovaných časů kdy mohu volat nazpět.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 444171
Plocha: 1.204 m²
Cena: 420.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Načeradec
Městská část: Horní Lhota
Typ vlastnictví: Osobní

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 771

Aktivních inzerátů
bez provize

21 072

Realizovaných obchodů
tento rok

1 320 803 192 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

420.000 Kč