Prodej pozemku bez realitky

Dlouhá, Bělá nad Radbuzou, Plzeňský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/444255
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

PRODÁM stavební pozemek 4256 m2 ve městě Bělá nad Radbuzou, okres Domažlice. Pozemek se nachází v centru města, při hlavní silnici na hraniční přechod do Německa. Z této silnice je na pozemek asfaltový vjezd. Pozemek je téměř rovinatý, zčásti zpevněný panely a orientovaný na jih. Veškeré sítě (plyn,ele.,voda,kanalizace,telefon) vedou u hranice pozemku. Město Bělá...
PRODÁM stavební pozemek 4256 m2 ve městě Bělá nad Radbuzou, okres Domažlice. Pozemek se nachází v centru města, při hlavní silnici na hraniční přechod do Německa. Z této silnice je na pozemek asfaltový vjezd. Pozemek je téměř rovinatý, zčásti zpevněný panely a orientovaný na jih. Veškeré sítě (plyn,ele.,voda,kanalizace,telefon) vedou u hranice pozemku. Město Bělá nad Radbuzou má veškerou občanskou vybavenost a dobrou dopravní dostupnost. Vzdálenost na dálnici D5 je 12 km, na hraniční přechod 12 km, do Horšovského Týna 22 km a do Boru u Tachova 17 km. V územním plánu města jsou pozemky vedené jako občanská vybavenost komerčního i nekomerčního charakteru.
Vzhledem k atraktivitě tohoto pozemku se jedná i o vynikající investiční příležitost za dobrou cenu.199,-Kč za m2
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
444255
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
4.256 m²
cena:
849.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více