Prodej pozemku bez realitky

Ke Křížku, Veleň, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/444262
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pozemek přímo od majitele. RK nekontaktovat! Nabízím k prodeji pozemek o výměře 779m2 pro výstavbu individuálního RD na severovýchodním okraji Prahy, v obci Mírovice (část obce Veleň). Poloha obce je optimální pro stavebníky, kteří považují za důležitou rychlou dostupnost do centra Prahy, občanskou vybavenost blízkého okolí a vzhledem k poloze v rámci obce i klid a...
Pozemek přímo od majitele. RK nekontaktovat! Nabízím k prodeji pozemek o výměře 779m2 pro výstavbu individuálního RD na severovýchodním okraji Prahy, v obci Mírovice (část obce Veleň). Poloha obce je optimální pro stavebníky, kteří považují za důležitou rychlou dostupnost do centra Prahy, občanskou vybavenost blízkého okolí a vzhledem k poloze v rámci obce i klid a soukromí. Pozemek je zasíťován ( plyn, voda, kanalizace, veřejné osvětlení, elektřina) a je přístupný z komunikace ze zámkové dlažby. Obslužnost lokality je koncipována jako slepá ulice s obracištěm. Pozemek je součástí projektu 14 parcel určených pro individuální výstavbu RD, který byl dokončen a zkolaudován v roce 2014 (v současné době cca 60% již zastavěno), veškerá společná zařízení byla předána správcům sítí a obci. Možnost ihned stavět, možnost financovat hypotékou.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
444262
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
779 m²
cena:
2.770.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více