Pronájem kanceláře 100 m² bez realitky

Pernerova, Praha - Karlín

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Multifunkční ateliér - filmové, televizní, trikové a fotografické studio na atraktivním místě, Praha 8 - Karlín

Pronájem multifunkčního ateliéru - filmového studia v žádané lokalitě s výbornou dopravní dostupností v Karlíně, 230 m od metra Křižíkova. Ateliér sestává ze studia samotného, 2 samostatných místností prosklených směrem do studia, jedna z nich je...
Multifunkční ateliér - filmové, televizní, trikové a fotografické studio na atraktivním místě, Praha 8 - Karlín

Pronájem multifunkčního ateliéru - filmového studia v žádané lokalitě s výbornou dopravní dostupností v Karlíně, 230 m od metra Křižíkova. Ateliér sestává ze studia samotného, 2 samostatných místností prosklených směrem do studia, jedna z nich je odhlučněna (zvuková místnost). Dalším zázemím jsou 2x WC, kuchyňka, vstupní recepce s čekárnou a sklad. Pronajímá se i se základním vybavením, tj. nekonečné pozadí, světelný park, atd. Rozsah vybavení je na dohodě.
Studio je zabezpečené, na oknech jsou instalovány mříže, u vstupu bezpečnostní dveře.
Studio je vhodné pro filmovou a televizní tvorbu a umělecké činnosti, grafiky, foto ateliér, marketing a reklamu, castingové a modelingové agentury nebo jako nahrávací studio či prostor pro postprodukci. Ze studia lze realizovat online vysílání, jak pro komerční televize, tak i pro internetové projekty (možnost trasování).
zobrazit celý popis
Furnished film and TV studio for rent including all the facilities in the center of popular Karlin closed to the metro station. Suitable for commerical or internet broadcasting, online, marketing, modeling, design, filming, music, postproduction, etc. More info upon request.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
4+1
plocha:
100 m²
cena:
22.500 Kč
poplatky:
3.900 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více