Prodej domu 235 m² bez realitky

Nenačovice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme RD s téměř dokončenou nástavbou na slunném pozemku na mírném jižním svahu o výměře 3000 m2 v překrásné krajině přírodního parku Povodí Kačáku.

Stávající dispozice domu: v 1.PP – prádelna, kotelna, chodba, sklad uhlí, 2x technická místnost, v 1.NP – byt 2+1 s příslušenstvím. 2.NP – rozestavěný byt o budoucí velikosti 4+1 (ve fázi stavby,...
Nabízíme RD s téměř dokončenou nástavbou na slunném pozemku na mírném jižním svahu o výměře 3000 m2 v překrásné krajině přírodního parku Povodí Kačáku.

Stávající dispozice domu: v 1.PP – prádelna, kotelna, chodba, sklad uhlí, 2x technická místnost, v 1.NP – byt 2+1 s příslušenstvím. 2.NP – rozestavěný byt o budoucí velikosti 4+1 (ve fázi stavby, včetně rozvodů).
Rodinný dům má vnitřní rozvody elektrického proudu, vody a kanalizace, přípojka zemního plynu je na hranici pozemku. Vlastní studna a jímka. Vytápění je ústřední, kotlem na tuhá paliva. Na pozemku je dále umístěna zděná vedlejší užitková stavba s dílnou a letní kuchyní, do níž je zaveden elektrický proud i voda.

Je možné dokončit stávající projekt, k němuž je vydáno platné stavební povolení, nebo realizovat rekonstrukci formou změny stavby před dokončením (k dispozici vyhotovená architektonická studie), případně zdemolovat a vybudovat novou stavbu.

K nájezdu na dálnici D5 v obci Loděnice dojedete za 5 minut, odkud se do Prahy či do Berouna dostanete za 10 minut.

Prosíme RK, aby nás nekontaktovaly. Při opravdu rychlém jednání je možná sleva, nemovitost není zatížena žádným břemenem ani hypotékou.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
235 m²
cena:
4.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více