Pronájem nebytového prostoru 480 m² bez realitky

Pod višňovkou, Praha - Krč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Rád bych Vám nabídl k pronájmu obchodní prostor o výměře 480 m2. Prostor je vhodný např. pro showroom, servisní středisko nebo například crossfit. Prostor se nachází v administrativním komplexu Business centrum Zálesí, na Praze 4, v Krči, naproti Thomayerově nemocnici. K dispozici je parkoviště, restaurace a bistro s celodenním provozem, kamerový systém a 24 hodinová...
Rád bych Vám nabídl k pronájmu obchodní prostor o výměře 480 m2. Prostor je vhodný např. pro showroom, servisní středisko nebo například crossfit. Prostor se nachází v administrativním komplexu Business centrum Zálesí, na Praze 4, v Krči, naproti Thomayerově nemocnici. K dispozici je parkoviště, restaurace a bistro s celodenním provozem, kamerový systém a 24 hodinová ostraha celého komplexu, zasedací místnost zdarma, poštovní podatelna. Je zde také možnost hlídání předškolních dětí přímo v areálu po celý den. Měsíční nájemné 72 000 Kč + služby.

Areál tvoří komplex 8 kancelářských budov a dvou budov víceúčelových (restaurace, sklady, školicí středisko, show room), celkem 15 000 m2 pronajímatelné kancelářské plochy. Hlavní předností Business centra Zálesí je výborná dopravní dostupnost, a to jak automobilem, tak městskou hromadnou dopravou. Nejbližší stanice metra C/Kačerov se nachází pouhou jednu zastávku autobusem. Těsná blízkost Jižní spojky a dálnice D1 umožňuje rychlé napojení na všechny výpadové cesty z Prahy.

Jsme přímým vlastníkem těchto prostor a díky tomu neplatíte provizi. V případě vašeho zájmu Vám pomohu najít vhodnou kancelář přímo v této budově, nebo v jiných kancelářských budovách.

Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
480 m²
cena:
72.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více