Prodej domu 102 m² bez realitky

Stráž nad Ohří, Karlovarský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám domek ve Stráži nad Ohří mimo chatařskou zástavbu. Zavedeno plynové topení, pitná voda a telefonní linka umožňující připojení na internet. V přízemí obývací místnost, koupelna, kuchyňka. V patře další místnost, odpočívadlo (ve fotkách uvedeno zákoutí) s posezením a vstupem na terasu postavené nad garáží (možná přístavba další místnosti)....
Prodám domek ve Stráži nad Ohří mimo chatařskou zástavbu. Zavedeno plynové topení, pitná voda a telefonní linka umožňující připojení na internet. V přízemí obývací místnost, koupelna, kuchyňka. V patře další místnost, odpočívadlo (ve fotkách uvedeno zákoutí) s posezením a vstupem na terasu postavené nad garáží (možná přístavba další místnosti). Odpadní vody odvedeny do jímky, k dispozici sklípek, na který se lze spolehnout po celý rok. Příjezd po asfaltové cestě. Na oplocené zahradě vyvěrá do studny zpevněné skružemi pramen užitkové vody. K samotnému domu patří 880 m2 zahrady, vedlejší parcelu o rozloze 2 300 m2 je možno prodat jako stavební.
Ideální pro trvalé bydlení, turistiku, rekreaci, rybaření. Řeka Ohře je přes louku vzdálená 50 m, vhodné ke koupání, dům nebyl nikdy vytopen. Dostupnost lyžařských středisek v Božím Daru, na Klínovci. V okolí další atraktivní turistické cíle. Stráž nad Ohří má na oficiálních webech svoji fotogalerii.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+1
plocha:
102 m²
cena:
1.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více