Pronájem nebytového prostoru 1+1 bez realitky

U Měšťanského pivovaru, Praha - Holešovice

https://www.bezrealitky.cz/id/445210
Pronájem nebytového prostoru 220 m² bez realitky, U Měšťanského pivovaru, Praha - Holešovice, hlavní foto
Cena:
38.800 Kč + 3.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu lukrativní prostory v centru prahy 7. Prostory jsou nově zrekonstruované a jsou v přízemí. Prostory jsou s otevíracími vjezdovými vraty pro osobní nebo menší nákladní vůz. Tato hala ma 220m2 a je vhodna zejména jako skladovací prostor nebo prostor pro výrobu. Součástí je toaleta. K prostoram jsou i parkovací místa v uzavřenénem parkovišti. Cely...
Nabízíme k pronájmu lukrativní prostory v centru prahy 7. Prostory jsou nově zrekonstruované a jsou v přízemí. Prostory jsou s otevíracími vjezdovými vraty pro osobní nebo menší nákladní vůz. Tato hala ma 220m2 a je vhodna zejména jako skladovací prostor nebo prostor pro výrobu. Součástí je toaleta. K prostoram jsou i parkovací místa v uzavřenénem parkovišti. Cely objekt je oplocen betonovou zdí a Fe vraty. Velkou výhodou jsou v hlavní hale světlíky, kterýma po celý den proudí světlo a není tak nutne svítil el... Celé prostory josu nově zatepleny. Také je zde rozvor na kompresor a vodní kanalizace. Cena energii závisí na podnikání a jsou odečteny každoročně na základě měřících jednotek. Cena je bez dph, které je možné odečist.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
445210
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
1+1
plocha:
220 m²
cena:
38.800 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více