Prodej domu 3+1 bez realitky

Komárov u Napajedel, Zlínský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/445462
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Rodinný dům se zahradou určený k celkové rekonstrukci nebo na stavební pozemek. Celková výměra je 1535 m2 (zahrada 1040 m2, předzahrádka 77 m2, stavební parcela 418 m2). Elekřina (400V) je zavedena do domu, plyn a vodovod je možno připojit vybudováním přípojky. Součástí domu je průjezd, který lze používat i jako garáž nebo k dopravě mechanizace na zahradu. Na zahradě...
Rodinný dům se zahradou určený k celkové rekonstrukci nebo na stavební pozemek. Celková výměra je 1535 m2 (zahrada 1040 m2, předzahrádka 77 m2, stavební parcela 418 m2). Elekřina (400V) je zavedena do domu, plyn a vodovod je možno připojit vybudováním přípojky. Součástí domu je průjezd, který lze používat i jako garáž nebo k dopravě mechanizace na zahradu. Na zahradě jsou vysázeny ovocné stromy a keře. V domě jsou tři místnosti, kuchyň, koupelna, samostatné wc a velká spíž. Vedle domu je zastřešená kůlna. Střecha je sedlová z větší části plechová zbytek je pálená taška.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
445462
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
1.535 m²
cena:
580.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více