Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

Samcova, Praha - Nové Město

https://www.bezrealitky.cz/id/445467
Pronájem kanceláře 20 m² bez realitky, Samcova, Praha - Nové Město, hlavní foto
Cena:
12.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prostor o výměře 20,6 m2 je kancelář č. 3 v nemovitosti na adrese Samcova 1177/1, 110 00 Praha 1. Prostor se nachází v 1. patře nemovitosti vlevo naproti výstupu z výtahu v samostatně uzamykatelné jednotce, která je vlastníkem nemovitosti označena jako jednotka č. 3. Předmět podnájmu obsahuje vedle uzamykatelného podnajímaného prostoru také společné prostory, kterými...
Prostor o výměře 20,6 m2 je kancelář č. 3 v nemovitosti na adrese Samcova 1177/1, 110 00 Praha 1. Prostor se nachází v 1. patře nemovitosti vlevo naproti výstupu z výtahu v samostatně uzamykatelné jednotce, která je vlastníkem nemovitosti označena jako jednotka č. 3. Předmět podnájmu obsahuje vedle uzamykatelného podnajímaného prostoru také společné prostory, kterými jsou: 2x soc. zařízení, 1x kuchyňka a chodba. Tyto společné prostory jsou v užívání podnajímatele a dalších podnájemců.

Podnájemné se podnájemce zavazuje hradit měsíčně, na základě obdržené faktury, a to vždy dopředu, nejpozději do posledního dne měsíce předcházejícího měsíci, za které je nájemné hrazeno. Součástí nájemného je i úhrada záloh na energie a služby (vodné, stočné, odpady, elektrickou energii osvětlení domu, elektrickou energii a servis výtahu, správu a úklid společných prostor) a nákladů spojených s napojením prostor na pult centrální ochrany, včetně movitého majetku umístěného ve společných pronajatých prostorách.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
445467
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
20 m²
cena:
12.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více