Pronájem kanceláře 20 m² bez realitky

Samcova, Praha - Nové Město

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prostor o výměře 20,6 m2 je kancelář č. 3 v nemovitosti na adrese Samcova 1177/1, 110 00 Praha 1. Prostor se nachází v 1. patře nemovitosti vlevo naproti výstupu z výtahu v samostatně uzamykatelné jednotce, která je vlastníkem nemovitosti označena jako jednotka č. 3. Předmět podnájmu obsahuje vedle uzamykatelného podnajímaného prostoru také společné prostory, kterými...
Prostor o výměře 20,6 m2 je kancelář č. 3 v nemovitosti na adrese Samcova 1177/1, 110 00 Praha 1. Prostor se nachází v 1. patře nemovitosti vlevo naproti výstupu z výtahu v samostatně uzamykatelné jednotce, která je vlastníkem nemovitosti označena jako jednotka č. 3. Předmět podnájmu obsahuje vedle uzamykatelného podnajímaného prostoru také společné prostory, kterými jsou: 2x soc. zařízení, 1x kuchyňka a chodba. Tyto společné prostory jsou v užívání podnajímatele a dalších podnájemců.

Podnájemné se podnájemce zavazuje hradit měsíčně, na základě obdržené faktury, a to vždy dopředu, nejpozději do posledního dne měsíce předcházejícího měsíci, za které je nájemné hrazeno. Součástí nájemného je i úhrada záloh na energie a služby (vodné, stočné, odpady, elektrickou energii osvětlení domu, elektrickou energii a servis výtahu, správu a úklid společných prostor) a nákladů spojených s napojením prostor na pult centrální ochrany, včetně movitého majetku umístěného ve společných pronajatých prostorách.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
20 m²
cena:
12.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více