Prodej domu 2+kk bez realitky

Zlatníky-Hodkovice - Zlatníky u Prahy, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/445540
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám mobilní domek 2+KK k celoročnímu bydlení. Jedná se o dřevostavbu s energetickým štítkem B, tedy nízkonákladová stavba. Dům nemusí stát na základové desce, stačí zemní vruty nebo betonové patky. Dům je převozitelný, takže když se Vám na jednom místě nelíbí, dá se převézt na jiné, Vámi zvolené místo. Ke stavbě není třeba stavební povolení, stačí...
Prodám mobilní domek 2+KK k celoročnímu bydlení. Jedná se o dřevostavbu s energetickým štítkem B, tedy nízkonákladová stavba. Dům nemusí stát na základové desce, stačí zemní vruty nebo betonové patky. Dům je převozitelný, takže když se Vám na jednom místě nelíbí, dá se převézt na jiné, Vámi zvolené místo. Ke stavbě není třeba stavební povolení, stačí ohlášení. I s tím Vám pomůže náš projektant. Nicméně domek splňuje všechny standarty a proto na něj lze získat kolaudaci a tedy i číslo popisné. Velikost domku je 12x4 metry. Domek je obložen modřínem a podlahy jsou dubové. Koupelna je vybavena bojlerem, toaletou, umyvadlem se skříňkou a sprchovým koutem.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
445540
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+kk
plocha:
40 m²
cena:
1.127.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
energetická třída:
B
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více