Prodej pozemku bez realitky

Lesní kolonie, Včelná, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/445580
Prodej pozemku 1.396 m² bez realitky, Lesní kolonie, Včelná, Jihočeský kraj, hlavní foto
Cena:
2.095.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Parcela je součástí nově budované čtvrti na kraji obce Včelná s výbornou dostupností Českých Budějovic. Dopravní obslužnost celého území je řešena komfortní 6 metrů širokou obousměrnou komunikací, 2 metry širokým chodníkem ze zámkové dlažby a dostatkem návštěvnických parkovacích stání. Parcela je od chodníku oddělena zeleným pruhem šíře 1 metr. Všechny...
Parcela je součástí nově budované čtvrti na kraji obce Včelná s výbornou dostupností Českých Budějovic. Dopravní obslužnost celého území je řešena komfortní 6 metrů širokou obousměrnou komunikací, 2 metry širokým chodníkem ze zámkové dlažby a dostatkem návštěvnických parkovacích stání. Parcela je od chodníku oddělena zeleným pruhem šíře 1 metr. Všechny komunikace lemuje veřejné osvětlení. Veškeré sítě (voda, oddílná kanalizace, elektro, plyn, internet) na hranici pozemku. Parcela je zatížena ochranným pásmem vodovodu šíře 12, které je nazastavitelné stavbou s pevným základem, takže např. bazén nebo pergolu zde postavit můžete. Pozemek je svou velikostí a orientací ideální pro stavbu dvoj/trojdomku se samostatnými zahradami a nebo i jednou společnou zahradou.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
445580
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.396 m²
cena:
2.095.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více