Pronájem nebytového prostoru 4+kk bez realitky

Polská, Praha - Vinohrady

https://www.bezrealitky.cz/id/445598
Pronájem nebytového prostoru 90 m² bez realitky, Polská, Praha - Vinohrady, hlavní foto
Cena:
20.000 Kč + 2.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v suterénu činžovního domu o výměře 90 m2. Prostor je rozdělen na 4 místnosti, velkou chodbu, prostor pro kuchyňku, wc a sprchový kout. Prostor je přístupný z domu. Prostor je vhodný pro kosmetický salon, kadeřnictví, malé fitness či kanceláře. Dvě místnosti jsou do ulice, dvě do dvora. V prostoru budou na náklady majitele...
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v suterénu činžovního domu o výměře 90 m2. Prostor je rozdělen na 4 místnosti, velkou chodbu, prostor pro kuchyňku, wc a sprchový kout. Prostor je přístupný z domu. Prostor je vhodný pro kosmetický salon, kadeřnictví, malé fitness či kanceláře. Dvě místnosti jsou do ulice, dvě do dvora. V prostoru budou na náklady majitele opraveny omítky. Nájemce je oprávněn provést úpravy dle provozované činnosti. Nájemné je možné stanovit dohodou, dle rozsahu potřebných úprav.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
445598
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
4+kk
plocha:
90 m²
cena:
20.000 Kč
poplatky:
2.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více