Prodej bytu 2+1 bez realitky

Boženy Němcové, Čáslav, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/445612
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Předmětem prodeje je nemovitost (2+1 a dvě komory, 64 m2) vhodná k rekonstrukci dle svých představ. Nachází se v zatepleném zděném domě bez výtahu ležícím na klidném místě mimo hlavní komunikace, avšak centrum města stejně jako supermarkety, autobusová zastávka, pošta, nemocnice, škola aj. jsou dosažitelné během několika minut chůze. Další výhodou jsou nízké...
Předmětem prodeje je nemovitost (2+1 a dvě komory, 64 m2) vhodná k rekonstrukci dle svých představ. Nachází se v zatepleném zděném domě bez výtahu ležícím na klidném místě mimo hlavní komunikace, avšak centrum města stejně jako supermarkety, autobusová zastávka, pošta, nemocnice, škola aj. jsou dosažitelné během několika minut chůze. Další výhodou jsou nízké náklady na energie a fond oprav. V bytě se zpravidla díky jeho umístění mezi patry a zateplení domu začíná s topnou sezonou až v listopadu, a to i přes absenci plastových oken. Topení zajišťuje plynový kotel, což s sebou nese velké pozitivum v tom, že zaplatíte pouze to, co protopíte. Neexistuje zde tak žádné rozpočítávání na všechny obyvatele bytového domu jako je tomu u dálkového ústředního vytápění. Fond oprav je ponížen díky podílům na nebytových prostorách, které jsou komerčně pronajímány. Součástí bytu jsou i dva sklepy. V celém bytovém domě byly rekonstruovány rozvody vody, plynu i odpadu (tj. komplet nové stoupačky).
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
445612
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
64 m²
cena:
1.150.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více