Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

Domažlická, Praha - Žižkov

https://www.bezrealitky.cz/id/445654
Pronájem kanceláře 25 m² bez realitky, Domažlická, Praha - Žižkov, hlavní foto
Cena:
6.000 Kč + 2.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Přímý majitel nabízí k pronájmu 20 - 60 m2 (1-3 kanceláře) v administrativní budově v Domažlické ulici, Praha 3. K dispozici nábytek, připojení k internetu (optický kabel), kamerový systém napojený na PCO, EPS, služby Facility managera. V nájmu zahrnut úklid kanceláří. 3 hodiny pronájmu jednacích místností s videokonferencí a projektorem měsíčně zdarma. Cena...
Přímý majitel nabízí k pronájmu 20 - 60 m2 (1-3 kanceláře) v administrativní budově v Domažlické ulici, Praha 3. K dispozici nábytek, připojení k internetu (optický kabel), kamerový systém napojený na PCO, EPS, služby Facility managera. V nájmu zahrnut úklid kanceláří. 3 hodiny pronájmu jednacích místností s videokonferencí a projektorem měsíčně zdarma. Cena 220,- Kč/m2 + poplatky. Klidná lokalita. Lze dovybavit nábytkem dle požadavků.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
445654
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
25 m²
cena:
6.000 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více