Prodej pozemku bez realitky

Březová - Kamenice u Březové, Karlovarský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/445671
Prodej pozemku 735 m² bez realitky, Březová - Kamenice u Březové, Karlovarský kraj, hlavní foto
Cena:
220.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám srub se zahradou ve výměře 735 m2 v obci Kamenice u Březové ve Slavkovském lese. Zahrada je terasovitá, pozemek je oplocen. Součástí zahrady je i malý rybníček s průtokem, dříve využívaný pro chov menšího počtu pstruhů. Pod zahradou protéká čistý potok. Zahrada osázena ovocnými stromy a keři. Srub zakoupen nový, 6 let starý, udržovaný. Součástí srubu...
Prodám srub se zahradou ve výměře 735 m2 v obci Kamenice u Březové ve Slavkovském lese. Zahrada je terasovitá, pozemek je oplocen. Součástí zahrady je i malý rybníček s průtokem, dříve využívaný pro chov menšího počtu pstruhů. Pod zahradou protéká čistý potok. Zahrada osázena ovocnými stromy a keři. Srub zakoupen nový, 6 let starý, udržovaný. Součástí srubu je kuchyňka a místnost s kamny. Hned vedle pozemku se nachází hřiště, malý park, v zimě jsou nedaleko od pozemku nataženy běžecké tratě. Možno natáhnout elektřinu z nedalekého zdroje. Do obce Kamenice dojíždí autobus. Poblíž se nachází kaplička Máří Magdalény s úžasným výhledem. Souřadnice: 50°7′48″ s. š., 12°38′50″ v. d.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
445671
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
735 m²
cena:
220.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více