Prodej rekreačního objektu 312 m² bez realitky

Rozseč nad Kunštátem, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nemovitost pochází z roku 1889 a v některých pramenech se uvádí jako rodný dům Františka Halase a nalézá se při místní komunikaci. Jako celek je to na východní straně izolovaná stavba s odstupem od sousední stavby. Byla to původně malá zemědělská usedlost s obytnou částí, na kterou bezprostředně navazoval objekt stáje, chléva a stodola. Naproti bývalému chlévu...
Nemovitost pochází z roku 1889 a v některých pramenech se uvádí jako rodný dům Františka Halase a nalézá se při místní komunikaci. Jako celek je to na východní straně izolovaná stavba s odstupem od sousední stavby. Byla to původně malá zemědělská usedlost s obytnou částí, na kterou bezprostředně navazoval objekt stáje, chléva a stodola. Naproti bývalému chlévu je suchý záchod. Na malém, zdí uzavřeném dvorku je položen lomový kámen. Za stodolou se nachází malá zahrádka přístupná ze dvorku nebo z místní komunikace. Objekt je jednopodlažní. Střecha je sedlová, pokrytá nad obytnou částí kanadským šindelem, nad ostatními částmi objektu je původní betonová taška. Základy chalupy jsou kamenné, objekt je částečně podsklepený dvěma sklepy, plocha obou je cca 12 m2. Výška stropu ve sklepích je cca 1,6 m. V jednom ze sklepů je umístěn hlavní uzávěr vody.
Stěny jsou vyzdívané v tloušťce 60 cm s vápennými omítkami. Okna jsou dřevěná kastlová, původní. Vchodové dveře jsou dřevěné s nátěrem. Obytná část je z roku 1889, tj. 127 let stará a částečně rekonstruována a průběžně udržována. Projektová dokumentace od objektu není k dispozici. Obytná část má 4 obytné místnosti.
V objektu je zavedena elektřina a voda. Plyn zde není, ale je zde možnost napojení, je přiveden k domu, ale bez HUP. Objekt je vybaven jímkou (suché WC v objektu), určenou k vyvážení, v obci není veřejná kanalizace. Vytápění je na tuhá paliva. V obytných částech je prkenná podlaha. V kuchyni se nachází původní funkční udírna, která byla hojně využívána. Chalupa se prodává kvůli nedostatku času.

Virtuální prohlídka objektu: https://roundme.com/tour/95845/view/244409/

Prostor chalupy tvoří předsíňka – z ní vstup do kuchyňky oddělené dveřmi, kuchyňka má dvě okna. Z ní se vstupuje do obývacího pokoje, ložnice, oddělené dveřmi, rovněž s oknem. Z obývacího pokoje se projde dveřmi do druhé ložnice s okny. Ve všech místnostech jsou dřevěné, prkenné podlahy.
Celkově jde o udržovanou nemovitost.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
3+1
plocha:
312 m²
cena:
750.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více